Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
20.08.2013 - 08:00
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Özel Harekat ekiplerinin operasyonu

Sabah saatlerinde mahalleli yere yatın sesleriyle uyandı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele ekipleri Özel Harekat ekipleri desteğinde değişik adreslere baskın yaptı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

İSTANBUL’da sabahın erken saatlerinde Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından çok sayıda adrese operasyon düzenlendi. Özel Harekat ekiplerinin desteği ile düzenlenen operasyonda çok sayıda kişi gözaltına alındı. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, sabahın erken saatlerinde İstanbul’un farklı ilçelerinde çok sayıda adrese eş zamanlı operasyon düzenledi.

BİR KİŞİ GÖZALTINA ALINDI

Operasyon sırasında Özel Harekat ekiplerinden de destek alındı. Ekiplerin girdiği adreslerden biri olan Şişli Okmeydanı Mahmut Şevket Paşa Mahallesi Ceylan Sokak’taki adreste aramalar uzun süre devam etti. Ekiplerin girmesi esnasında binadan yükselen “Yere Yatın” uyarıları sokaktan bile duyulurken, bazı apartman sakinlerinin de sesler üzerine balkonlara çıktıkları görüldü. Özel Harekat ekipleri daireye girerken, diğer ekipler de sokakta yoğun güvenlik önlemi aldı. Polisin dairede yaptığı uzun süren incelemelerin ardından gözaltına alınan bir kişi, binadan çıkarılarak Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

20 AĞUSTOS 2013 SALI GAZETE MANŞETLERİ

GÜNÜN EN SON GELİŞMELERİ

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :