Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
02.11.2013 - 13:11
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şişli Etfal Hastanesi’nde yangın

Şişli Etfal Hastanesi’nde sabah saatlerinde çıkan yangın paniğe neden oldu. Çöp deposunda sigara izmaritinden çıktığı iddia edilen yangın nedeniyle duman yayılınca korkulu dakikalar yaşandı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

ŞİŞLİ Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin çöp deposunda yangın çıktı. Sönmemiş sigara izmaritinden çıktığı iddia edilen yangında can kaybı veya yaralanma yaşanmadı. Saat 10.30 sıralarında Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin çöp deposunda bulunan kartonların tutuşması üzerine yangın çıktı. Deponun bacasından ve kapısından dumanların yükseldiğini gören hastane görevlileri ve çevredeki vatandaşlar, itfaiye ve sağlık ekiplerine ihbarda bulundu.

Olay yerine sevk edilen itfaiye ekiplerinin müdahalesi ile kısa sürede söndürülen yangında ölen ya da yaralanan olmadı. Yangına, çöpleri temizlemek için gelen belediye ekibinden bir kişinin verdikleri molanın ardından söndürmeden attığı sigara izmaritinin neden olduğu öne sürülürken, depoyu temizlemek için gelen işçilerden Aslan Aykanat, “Yangının nasıl çıktığını anlayamadık. Arkadaşlarla birlikte çalışıyorduk. Kağıtları atarken dumanlar çıkmaya başladı. Herhalde yukarıdan sigara izmariti attılar. O sırada ben güvenliğe haber vermeye gittim. Su falan dökelim dedim, güvenlik ise bana, ’Saat 13.00’e kadar su yok’ dedi. Bir anda alev aldı, nasıl olduğunu anlamadık” dedi.

3 şirketin anketleri CHP'ye S.O.S dedi TIK'la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :