Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
03.07.2014 - 17:01
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şişli Belediyesi Yaz Spor Okulları ne zaman açılıyor?

Şişli Belediyesi’nin Yaz spor okulları açıldı. Okulda . Futboldan yüzmeye, basketboldan tenise kadar çeşitli branşların yer aldığı okulda 3000’e yakın öğrenci bulunuyor

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

ŞİŞLİ Belediyesi her yıl olduğu gibi bu yıl da yaz spor okullarını çocukların hizmetine açtı.

Şişli Belediyesi’nin her yaz dönemi düzenli olarak hizmet veren spor okulu bünyesinde birçok spor dalı bulunuyor. Futboldan yüzmeye, basketboldan tenise kadar çeşitli branşların yer aldığı okulda 3000’e yakın öğrenci bulunuyor. Kuştepe, Esentepe, Feriköy, Şişli Merkez, Ayazağa, Osmanbey gibi noktalarda 3 bine yakın öğrencinin futbol, basketbol, tenis ve yüzme eğitimi gördüğü okullarda dersler, deneyimli, spor akademisi mezunu sporcu hocalar eğitmenliğinde görülüyor.

MİLLİ SPORCULAR ÇIKACAK

Haftanın 4 günü (Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe) futbol, basketbol, yüzme, tenis derslerinde çocuklar, yoğun okul döneminin stresini atıyorlar.

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan Şişli Belediye Başkanı Hayri İnönü, “Şişli Belediyesi olarak her zaman çocuklar geleceğimizdir diyoruz, eğitime- öğretime önem veriyoruz.

Ancak çocuklarımızın spor yapması da eğitim kadar önemli. Yaz okullarımıza gelen öğrencilerimizin yer aldığı takımlardan milli takımlara oyuncular çıkacağına inanıyorum” dedi.

Şişli Belediyesi bünyesindeki 2014 Yaz Okulları, eğitim-öğretim döneminin açılacağı Eylül ayına kadar hizmet verecek. 

Güncel gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :