Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
02.02.2019 - 13:20
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Mustafa Sarıgül’den İzzetpaşa ve Kuştepe’ye Berlin Modeli

Mustafa Sarıgül, katıldığı bir özel televizyon programında önemli açıklamalarda bulundu. Sarıgül, ‘Şişli esnafı benim dönemlerdeki gibi kültür sanat etkinlikleriyle eski yüksek cirolarına kavuşacaktır. İzzetpaşa ve Kuştepe’ye Berlin modelini geliyor.’

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta Gazetesi/Şişli

 

Demokratik Sol Parti Şişli Belediye Başkan Adayı Mustafa Sarıgül, “İktidar 25 yıldır belediyeleri yönetiyor. Muhalefet olarak görevimiz iktidarın yanlışlarını söylemektir. CHP adaylarını toplumsal barışla yapmak 1 yıl önce açıklamalıydı. Benim adaylığıma gelince 5 yıl önce Sarıgül en değerli adayım diyorsunuz 5 sene sonra Sarıgül'e kendi ilçesini aday yapmakta zorlanıyorsunuz. Bu meseleyi benim meselem olmaktan çıkarmak genele yaymak lazım” dedi.

 

KILIÇDAROĞLU’NA ASLA KIRGIN DEĞİLİM

 

Mustafa Sarıgül, “Kılıçdaroğlu'na asla kırgın değilim. Ben kendisinin çok iyi olduğunu biliyorum. Sayın genel Başkanın çevresinde ona eksik bilgiler veren ve yanlış yönlendiren kadrolar var. CHP'de partinin iktidar olmasını istemeyen kadrolar var.Yarın DSP Genel Merkezi toplanacak ve resmi karar verilecek. Bana gönüllerini açtılar, onlara çok teşekkür ediyorum. 2009'da DSP'den aday olup kazandım.

 

4 YILDIR ÇALIŞIYORUM

 

Ben 48 aydır çalışıyorum. Sahadayım. Belediye Başkanlığı'nda boşluk vermek olmaz. Bir tek düğün cenaze kaçırmadım. Bu çalışmaları yaptığımı herkles biliyor. CHP'den bir tek kişi beni aramadı. Sayın Kılıçdaroğlu da beni aramadı ama yakın çevresinden bana telefonlar geldi. Ekrem İmamoğlu Bey'e başarılar diliyorum. Onunla ilgili bu saatten sonra bir şey söylemem doğru olmaz.”

 

MESSİ BENZETMEZİ

 

Neden CHP kararını beklemediğine açıklık getiren Sarıgül, CHP PM'den sizin lehinize olumlu bir karar çıkabilir miydi?" sorusuna, "Bazı şeyi hissedersiniz. Siz şimdi Barcelona'nın antrenörüsünüz. Elinizde Messi gibi bir oyuncu var, Messi'yi oynatmıyorsunuz. Maçı nasıl kazanacaksınız? Ben olayı görüyorum. Beni genel merkezden bir tek kişi aramadı. Ben 48 aydır sahadayım." diye cevap verdi.

 

İZZETPAŞA VE KUŞTEPE’YE BERLİN MODELİ

 

Sarıgül, seçildiğimde seçim öncesi gibi kok geniş bir kadrolarımla çalışmaya devam edeceğiz. Şişli esnafı benim dönemlerdeki kültür sanat etkinlikleriyle eski yüksek cirolarına kavuşacaktır. İzzetpaşa ve Kuştepe mahallemiz var. Orada bir marka mahalle yapacağım. Berlin modelini örnek alıyoruz. 8 katlı U modelini. Kentrsel yenilemede değerli insanlarla bir arada olacağız. Kaynak sorunu yok. Şişli lokasyon olarak Türkiye'nin en önemli yeri.

AVM'lerin şehir dışında olması lazım. Taahhüt ediyorum” dedi.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :