Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
14.02.2012 - 23:03
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şişli'de Sevgililere araba verildi

Şişli Belediyesi tarafından 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel bir araba çekilişi düzenlendi. Araba çekilişini nikahları kıyılan Serdar-Melika Çelik çifti kazandı. Şişli Belediyesi tarafından 14 Şubat Sevgililer Günü'ne özel bir araba çekilişi düzenlend

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Maçka'da bulunan Şişli Belediyesi Evlendirme Dairesi'nde 14 Şubat 2012 tarihine nikah kıydırmak için gün alan 10 çiftten 9'unun katılımıyla gerçekleşen araba çekilişini bir fabrikada üretim işçisi olarak çalışan Serdar Çelik ile bir tekstil firmasında satış sorumlusu olarak çalışan Melika Temiz çifti kazandı. Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, nikah kıydıran 9 yeni çifti aracın etrafında toplayarak, gerçekleştirmiş olduğu araba çekilişinde kurayı, nikaha katılan Emine Kozdoğan adlı bir kadın yaptı.Aracı kazanan talihli çifti açıklamak ise aracı kazanan Serdar Çelik, Melika Temiz çiftine düştü. Kağıt üzerinde kendi isimlerini okuyan genç çift adeta havalara uçtu. 35 bin lira değerindeki Fiat Punto marka aracı kazanan yeni çift bu sevinici birbirlerine sarılarak yaşadı. Daha sonra konuşma yapan Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, "Gelin kızımız gönlünün anahtarını eşine verdi. Bende bu aracın anahtarlarını kendisine teslim ediyorum" dedi. 
Çekilişin ardından aracı kazanan genç çift anahtarlarını alarak araçlarına bindi. Genç çift aracın içinde basın mensuplarına poz verdi. Nikah öncesi bu aracın kendisine çıkacağına inandığını belirten Melika Temiz, çok mutlu olduğunu söyledi. Ayrıca genç çifte verilen aracın tüm vergileri otomobil firması tarafından ödendiği belirtildi. 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :