Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
31.10.2012 - 12:01
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

2012 Ziraat Bankası Personel Alımı Sınav Tarihleri - Başvurular - Deneme Sınavları

Ziraat Bankası 4 bine yakın personel alacak. Adaylarda hangi şartlar aranacak, Başvurular ne zaman, Sınav tarihi ne zaman, Deneme Sınavları nerede bulabilirim gibi soruların cevapları haberimizde.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Ziraat Bankası büyüyor, istihdam artıyor. Türkiye’nin en köklü bankalarından Ziraat Bankası yeni açılacak şubelerinde görevlendrimek üzere çeşitli braşlarda personel alacak. Şu an itibariyle 486 şubesi bulunan Banka’nın yeni butik şubelerle bu sayıyı artırmayı hedefliyor. Peki Ziraat’ın alacağı personel hangi niteliklere sahip olması lazım? Yeni açacağı butik şubelerde görevlendirmek üzere Ortaöğretim, Önlisans ve Lisans(Fakülte) mezunların oluşan yaklaşık 4 yeni personel alacak. Sınavdan yeteri puan alındıktan sonra Ziraat Okulu’nda yeni bir eğitimden geçiliyor. Bu eğitimin ardından ikametgahına en yakın şubede ‘Yerinden İstihdam’ politikasıyla görevlendiriliyorsun. Peki sınavdan kaç puan almak lazım? Sınavda alınması gereken puan hakkında henüz net bir açıklama yoktur. Ziraat Bankası memur alımı başvuru tarihleri ne zaman?  Başvuru tarihleri  17-28 Eylül 2012’de yapılacaktır.  Sınav Tarihleri ise şöyle: Müfettiş Yardımcısı, İç Kontrolör Yardımcısı (17 Kasım 2012 Cumartesi) Uzman Yardımcısı , Servis Görevlisi, Banko Asistanı (24 Kasım 2012 Cumartesi)

Hangi posizyon için ne tür özellikler isteniyor. Bu bilgilere ulaşmak için aşağıdaki posizyonlardan hangisi size uyuyorsa tıklayın koşullarını öğrenin. Ziraat Bankası Personel alımı sınavı deneme soruları veya Ziraat Bankası Personel alımı deneme sınavı burada… En altki linklerimize tıklyarak daha önceki alımlarda sorulan sorulara ulaşabilir deneyim elde edebilirsiniz.

Başvuru Şartlarına ulaşmak için tıklayınız.

Başvuru İçin: http://sinav.anadolu.edu.tr/sb/

ZİRAAT BANKASI ÖRNEK DENEME SINAVLARI

1. Servis görevlisi sınavı örnek çıkmış sorular

2. Banko görevlisi örnek çıkmış tarih soruları

3. Banka sınavlarında en çok çıkan100 terim 

GUNCELPOSTA.com

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :