Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
26.12.2019 - 13:36
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Çekmeköy Seyir Tepesi ve Taşdelen Kavşağı için talimat

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çekmeköy Belediyesi’ne ‘ortak masa’ ziyaretinde bulundu. İmamoğlu’nun ilk durağı, Rahmi Demir Seyir Tepesi olurken akabindeTaşdelen Kavşağı’nda incelemelerde bulundu.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

İmamoğlu, “Allah vergisi” olarak nitelediği alanın, Rahmi Demir Seyir Tepesi İstanbulluların kullanımına hızlıca açılması için kurmaylarına talimat verdi. İmamoğlu, belirlenecek yakın bir tarihte, Çekmeköy ve Ümraniye’ye sınır olan bölgede, her iki ilçenin belediye başkanı ile bir araya gelmek istediğini belirtti. İmamoğlu, daha sonra Taşdelen Kavşağı’nda incelemelerde bulundu.

 

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, “ortak masa” toplantılarının 16’ncısını Çekmeköy Belediyesi’ne yaptık. “İBB’nin mevcutta yürüyen işlerine bakıyoruz, beklentileri konuşuyoruz. Bu diyalogun üst seviyede faydası olacaktır. İlçe gezilerimiz tamamlandıkça, bölgesel çalışma masalarımız devreye giriyor. Hepsi bizim için sevindirici” diye konuştu.


 

Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, “Çekmeköy, güzel ve yaşanılabilecek bir ilçe. İnşallah bunun daha güzel olması için hep beraber gayret ederiz” sözleriyle dile getirdi. Konuşmaların ardından, Çekmeköy’ün sorunlarının ele alındığı sunumun yapılacağı salona geçildi. Sunumda, İmamoğlu ile birlikte İBB üst yönetimi de hazır bulundu. Başkan Poyraz ve beraberindeki ilçe belediye yöneticileri, İBB heyetine sunum yaptı.

 

Çekmeköy Seyir Tepesi'nin (Çekmekule) hakkında detaylı bilgi için TIKLAYINIZ


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :