Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
19.09.2021 - 21:07
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Abdullah Civelek: Şampiyonluk tek hedefimiz

Çekmeköy Çamlık Kafe’de basın mensupları ile bir araya gelen Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor Kulüp Başkanı Abdullah Civelek, önemli açıklamalarda bulundu.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta/Çekmeköy

 

Abdullah Civelek,  yönetimimiz için oluşan olumsuz algıyı da kısa zamanda düzelteceklerini ve bu noktada basının desteğinin önemli olduğunu vurguladı. Civelek, “Kulübün birçok sıkıntılarını şeffaf yönetim sergileyerek aşacağımızı düşünüyorum. Kulübe kim ne kadar destek olmuş, paralar nereye harcanmış bunları kamuoyuna açıklayacağız. Bizim tek amacımız kulübü daha iyi noktalara taşımak ve gençlerimizi spora kazandırmaktır.”

 

MÜHİM OLAN ZORU BAŞARMAKTIR

 

Başkan Civelek, göreve geldikten sonra önce sıkıntıları aşmak sonra başarılı olmak sloganı ile yola çıktıklarını ifade etti. Civelek, “Sıkıntılarımız vardı. Sıkıntıları aşmak için gece-gündüz çalıştık. Maddi sıkıntılar elbette var. Yönetim kurulu üyeleri arkadaşlarımızla sık sık toplantılar yaparak takım için neler yapabileceğimizi sürekli istişare ediyoruz. Mühim olan zoru başarmaktır. Biz yönetim olarak kulübe emek veren bir yönetim sergiliyoruz ” açıklamasında bulundu.

 

 

Toplantıya; Çekmeköy Belediyesi Alemdağspor Kulüp Başkanı Abdullah Civelek, Yönetim Kurulu Üyeleri Bülent Kanıyılmaz, Sebahattin Çınar, Kayhan Çetin, Mustafa Aktürk, Teknik Sorumlu Aydın Dursun ve Basın Mensupları katıldı.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :
2021-09-23

2021-09-23