Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
29.09.2021 - 20:39
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Av. Akın İlhan, 2023 seçimlerine hazırız

Av. Akın İlhan, Çekmeköy’ün 21 Mahallesi'nde mahalle başkanları dahil tüm yönetimleri ve mahalle merkez binaları ile seçime hazır olduklarını ifade etti.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta /Çekmeköy

Çekmeköy Ak Parti ilçe Başkanı Akın İlhan, Medya Tanıtımdan Sorumlu Başkan Yardımcısı Tayyip Tuna, Siyasi ve Seçim İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcı Lokman Durul ve STK'lar dan Sorumlu Başkan Yardımcı Abdullah Gelgeç ilçe binasında basın mensupları ile kahvaltıda bir araya geldi.

Programda konuşan Başkan İlhan, “Biz siyaset olarak topluma faydalı olmanın ve vatandaşla sıcak temas kurmanın yanında, ülkemiz için çok önem arz eden 2023 seçimlerine var gücümüzle hazırız" dedi.  

İSTİŞAREYE ÖNEM VERİYORUZ

İstişareye çok önem verdiklerinii dile getiren İlhan, “Gerek siz değerli basın mensupları, STK'larımızın mensupları ve kanaat önderleri ile istişare edeceğiz ve etmeye de devam edeceğiz. Biz halkımızın ve vatandaşlarımızın görüş ve düşüncelerine çok önem veriyoruz. Tüm saha çalışmalarımızda buna azami olarak özen gösteriyoruz. Biz on birim başkanımızla birlikte sahadayız. Çekmeköy'ün demografik yapısına uygun bir yönetim oluşturduk. Yine biz vefaya çok önem veriyoruz.”

ÜYE REKORU KIRDIK

Çekmeköy’de 44 bin üye ile rekor kırdıklarını da belirten İlhan, “Gerek seçmenlerimizle gerekse toplumun her kesimi ile sıcak temas halindeyiz. Önemli günleri de takip ederek meslek kuruluşlarını ziyaret edip onların gönlünü alıyoruz. Özellikle siyaseten değil toplumsal ve bir sosyal görev olarak bildiğimiz yetim, öksüz, özel birey ve ihtiyaç sahibi vatandaş ve ailelerimizle ilgileniyoruz. Bizim felsefemiz dinimizin de emir buyurduğu gibi, ‘insanların en faydalısı insanlara faydalı olandır’ ve ‘insanı yaşat ki devlet yaşasın’ gibi prensipleri kendimize rehber yaptık” dedi.

Z KUŞAĞI TARTIŞMLARI ALTI BOŞ

Konuşmasının sonunda gündemden düşmeyen Z Kuşağı tartışmalarına da değinen AK Parti Çekmeköy İlçe Başkanı Av. Akın İlhan; “Gençlik konusuyla ilgili sahada duyduğumuz bir takım sözler var. ‘gençlik AK Parti’ye uzak, gençlik AK Parti’ye oy vermeyecek’ gibi aslında tüm bu söylemlerin altı boş. Sayın İl Başkanımızın da ifade ettiği üzere bir algı balonu var ve biz patlattık o balonu. Yapılan anket çalışmaları, bizim sahada yapmış olduğumuz çalışmalar ve gençlik kollarımızın sahada almış olduğu geri dönüşümler neticesinde AK Parti’nin gençlerden uzak olmadığı gibi gençlerin de AK Parti’den uzak olmadığını anladık.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :