Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
31.10.2021 - 04:39
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

ÇEKMÜDER yeni vizyon ile yola çıktı

Çekmeköy Müteahhitler ve İş İnsanları Derneği (ÇEKMÜDER) kongre sonrası çalışmalarına hız verirken basın mensuplarıyla Can Kebap Konuk evinde kahvaltı programında bir araya geldi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Çekmüder Başkanı Yücel Evsen ve yönetim kurulu ev sahipliğinde yerel basın ile kahvaltı programı düzenlendi. Genel sekreterliğini Etraf Gazetesi Zafer Yılmaz’ın yaptığı ÇEKMÜDER’de basının toplantıya ilgisi de yüksek oldu. Yapılan kahvaltının ardından açılış konuşması yapan Zafer Yılmaz “Bugün hem ev sahibi hem de misafir durumdayım. Yeni dönemde iletişim konusuna önem veriyoruz. Bu anlamda gazeteci arkadaşlarımız, sosyal medya kullanıcıları ayırmadan sizlerle bir araya geldik. Katılımınızdan dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

 YENİ BİR DÖNEM BAŞLATACAĞIZ

Çekmeköy Müteahhitler ve İş İnsanları Derneği (ÇEKMÜDER) Başkanı Yücel Evsen, “STK olarak yeni bir dönem açmayı hedefliyoruz. İlçenin sorunlarını, yapılabilecek yeni projeleri araştırarak kamuoyu ile paylaşmak istiyoruz. Çekmeköy’de en büyük sorunlardan biri olan Taşdelen trafiği için ilçede temaslarda bulunduklarını, İBB’den görüşme talebi istediklerini belirten Yücel Evsen “Bu ve bunun gibi sorunların çözümünde dernekler, basın hep birlikte hareket etmeliyiz. Başka bir dernekte çözüm için çalışma başlatsa biz yanında oluruz. Yeter ki ilçemiz daha güvenlikli ve yaşanılır olsun. Sorunların yanında ilçemize değer katacak Yapı Fuarı projemizin çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyoruz. Bu konuda sizlerin de görüşlerine önem veriyoruz. Gerekli fizibilite çalışmalarını yaptıktan sonra Mayıs 2022’de Çekmeköy’ün ilk fuarını gerçekleştirmek istiyoruz” dedi.

 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :