Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
25.11.2020 - 13:00
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AVM içi 4. Kütüphane Ümraniye’de açıldı

Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Ümraniye Belediyesi’nin müşterek çalışması ile hayata geçirilen AVM Kütüphanesinin 4’ncüsü Ümraniye Akyaka Park AVM’de açıldı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta/Ümraniye

 

Türkiye'nin 4'üncü alışveriş merkezi kütüphanesinin açılışı Akyaka Park AVM'de gerçekleştirildi. Kütüphanenin açılışı nedeniyle düzenlenen törene Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, TMSF Başkanı Muhiddin Gülal, Ümraniye Kaymakamı Cengiz Ünsal ve davetliler katıldı. Açılış konuşmalarının ardından kütüphanenin kurdelesini kesen Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, "Hayırlı uğurlu olsun" dedi.

 

 

3 MİLLET KIRAATHANESİ DAHA..

 

Ümraniye Belediye Başkanı İsmet Yıldırım, kütüphanelerin AVM’lerde hayat bulmasının önemli bir düşünce olduğunu belirterek, “İnşallah çok kısa zamanda İstanbul’daki alışveriş merkezlerinde ve tüm Türkiye çapında yayılırsa çok faydalı olacaktır” dedi. Açılan bu kütüphane ile birlikte Ümraniye’de şehir konseptinde olan kütüphane sayısının üçe ulaştığını dile getiren Başkan Yıldırım, “İnşallah sayın Cumhurbaşkanımızın konsepti millet bahçeleri gibi, millet kıraathanelerini de projelendirdik. Ümraniye’de kısa zamanda üç tanesini hayata geçireceğiz. Bir tanesine başlamak üzereyiz. İnşallah bir sene içerisinde üç tanesini de hayata geçiririz diye düşünüyorum” ifadelerini kullandı.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :