Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
19.01.2020 - 12:45
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP Üsküdar'ın yeni başkanı belli oldu

Siyasi arenda İstanbul’un stratejik ilçesi Üsküdar’da değişim rüzgarı esti. CHP Üsküdar İlçe Örgütü’nde yapılan olağan kongrede yeni ilçe başkanı seçildi

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta Gazetesi/Üsküdar

 

CHP Üsküdar Olağan Kongresi’nde üç aday yarıştı. Mevcut başkan Olcay Kurt 17 oy, Berk Tütüncü ise 153 oy alırken CHP Üsküdar İlçe Başkanı seçilen Suat Özçağdaş 223 oy aldı.

 

ALİ ARAL ÖZÇAĞDAŞ’I DESTEKLEDİ

 

Siyasette Erdal İnönü’nün nezaketi ve dürüstlüğünü kendine misyon eden  İnönü Ailesi’nin üyesi ve genç başarılı iş adamı Ali Aral, Suat Özçağdaş’ın listesinde yer aldı.

 

 

Suat Özçağdaş Kimdir?

 

Suat Özçağdaş, 1973 yılında İzmir’de doğdu. 1997 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nden mezun olan ve bir süre aynı üniversitede araştırma görevlisi olarak çalışan Suat Özçağdaş, daha sonra Uluslararası Kızılhaç-Kızılay Dernekleri Federasyonu (IFRC), Türkiye Kızılay Derneği (Kızılay) ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV) gibi sivil toplum örgütlerinde yöneticilik yaptı.

 

Kızılhaç-Kızılay kariyeri boyunca Türkiye, Kosova ve Endonezya gibi ülkelerde psikososyal destek programları kurdu ve yönetti. Ardından 6 yıl boyunca görev aldığı TEGV’de; Vakfın 35 ilde 87 etkinlik noktasında 10.000 gönüllü ile verdiği eğitim ve gönüllü hizmetlerinden sorumlu yönetici olarak çalıştı.

 

TEGV sonrası kariyerini, karşılanmamış toplumsal sorunlara yenilikçi çözümler üreterek, insan, toplum ve gezegen için sürdürülebilir ve kaliteli bir yaşam sağlamaya katkıda bulunacak bir oluşum kurarak sürdürmeye karar veren Suat Özçağdaş, bu amaçla, çeşitli üniversitelerde görev alan akademisyenler ve çok çeşitli sivil toplum örgütlerinde çalışan gönüllü ve profesyonel arkadaşları ile birlikte Sosyal İnovasyon Merkezi’ni kurmuştur.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :