Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
18.10.2020 - 23:43
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Çamlıca Tepesi’ndeki antenler kaldırıldı

Üsküdar Çamlıca Tepesi'nde 28 tane devasa antenden sadece TRT'nin kulesi kaldığını söyleyen Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, o da kısa zamanda kaldırılacağını söyledi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu, Büyük Çamlıca Tepesi'nde yapılan çalışmaları inceledi. Yetkililerden bilgi alan Karaismailoğlu, incelemenin ardından bir basın açıklama yaptı. Bakan Karaismailoğlu,  "Yaklaşık 15 gün önce antenlerin sökümü ile alakalı burada bir faaliyete başladık, burayı temizledik sayılır. En son TRT'nin kulesi kaldı, onun da yıkım çalışmaları başladı.

 

 

 

ÇAMLICA TV ve RADYO KULESİ AZ KALDI

 

Burada 28 tane devasa anten vardı. Bunların tamamı kaldırılmış oldu. TRT'nin kulesi kaldı, o da kısa zamanda kaldırılacak. Hızlı şekilde yol alıp onu da oradan kaldırdıktan sonra Çamlıca Tepesi, gerçek hüviyetine kavuşmuş olacak. Çamlıca TV ve Radyo Kulesi'ni de tamamladık. Dünyada ilk defa aynı anda 100 radyonun yayın yaptığı bir kule imal ederek İstanbulluların hizmetine sunduk.

 

Çamlıca TV ve Radyo Kulesi'nde çalışmalar bitme aşamasında, sadece ince işler kaldı. Radyolar taşındı, faaliyetlerine başladı. Sayın Cumhurbaşkanımızla birlikte orayı da açarak İstanbulluların hizmetine kazandıracağız."


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :