Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
01.05.2016 - 15:27
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ataşehir 7 yıldır kan kaybediyor

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı Naim Yağcı, 'Ataşehir, maalesef 7 yıldır kan kaybediyor. Bu gidişata dur demek için sonuna kadar mücadele edeceğiz' dedi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Mehmet Dursun/Güncelposta-Ak parti Ataşehir  İlçe Başkanlığı Danışma Meclisi Zübeyde Hanım Öğretmenevi’nde gerçekleşeti. Programa, Kut’ül Ammare Kuşatması’nın 100.Yılı dolayısı ile kısa bir belgesel gösterimi ile başladı. Daha sonra söz alan AK Parti Ataşehir ilçe Başkanı Naim Yağcı şunları söyledi. “Ataşehir belediyesinin 2015 yılı faaliyet raporunu incelediğimizde koskocaman bir hiç ile karşılaştık. Bu durumdanAtaşehirliler adına üzüntü duyduk. Belediyenin hedeflerini incelediğimizde ise gerçekleştirme oranının  %0 tamamen hayal ürünü olduğunu gördük” dedi.

BELEDİYE ALDIĞI YETKİNİN HAKKINI VERMİYOR

AK Parti Ataşehir İlçe Başkanı Naim Yağcı, “Ataşehir maalesef 7 yıldır kan kaybetmeye devam ediyor. Ak Parti kadroları olarak Ataşehir Belediyesi’nin Ataşehirli’den almış olduğu yetkinin karşılığı olarak hizmetler üretmesi gerektiğini her platfromda baskımızı devam ettireceğiz” dedi.

ARAZİLERİNİ YANDAŞLARINA PEŞKEŞ ÇEKİYOR

Ataşehir Belediyesi kendi arazilerini yandaşlarına peşkeş çektiğini iddia eden Yağcı, “Devlet arazisi veya İBB arazilerini kulanmak için uğraşıyoruz. Biliyorsunuz  Yenisahra ve Barboros Mahallelerin imarın açılması bizim girişimlerimiz sayesinde oldu. Ataşehir'e Spor Salonu ve Kültür Merkezi kazandırmak için girişimlerimiz oldu. Bu girişimimize de İstanbul Büyükşehir Belediyesi olumlu cevap verdi ve inşaatı yakında başlıyacak. Bostancı-Dudulu arası bölünmüş yol inşaatı başlıyor. Kozyatağı-Dudulu Metro inşaatı başladı” dedi.

DANIŞMA MECLİSİNE YOĞUN KATILIM OLDU

Programa, AK Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Mustafa Ataş, AK Parti İstanbul Milletvekileri İsmet Uçma, Hurşit Yıldırım, Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av.Mustafa Naim Yağcı, Ak Parti Ataşehir İlçe Kadın Kolları Başkanı Neslihan Yurtdagül, Tanıtım Medya Başkanı Fehmi Zafer Düşğün
Tanıtım Medya Başkan, mahalle başkanları ve halk katıldı.

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :