Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
02.10.2016 - 13:37
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AK Parti, Ataşehir’e akın etti

15 Temmuz Milli Direnişi tema alan AK Parti Ataşehir Danışma Meclisi, yoğun katılımla Zübeyde Hanım Öğretmenevi'nde gerçekleşti.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Mehmet Dursun/Güncelposta Gazetesi/Ataşehir

Danışma Meclisi, 15 Temmuz darbe girişimi sırasında Şehit ve Gazi olanları anısına saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı. Açılış konuşmasını yapan Ak Parti Ataşehir İlçe Başkanı Av. Mustafa Naim Yağcı, “15 Temmuz akşamı ülkemizi derin bir karanlığa gömmek isteyenlerin çabalarının boşa çıktığı bir akşam olmuştur.”


BEDENLERİ SİLAHA SİPER EDENLERİ GÖRDÜK

Yağcı, “O gece silahlara karşı bedenlerini hiç düşünmeden siper edenleri gördük. Özellikle gençlerimiz en ön safta,  ölümü hiçe sayarak tankların topların üzerine başı dik şekilde yürümüşlerdir. Bizler vatanımızı bir avuç haine teslim etmeyeceğimizi Ataşehir’de gösterdik. En son dakikasına kadar demokrasi nöbetlerimize devam ettik. 15 Temmuz gecesi hainler yenilmiştir. Milli iradeye sahip çıkanlar galip gelmiştir. Darbe olsaydı bu salonları dolduruyor olmazdık.  Biz kaldığımız yerden zamanımızı milletin huzuru ve refahı için harcamaya gayret ediyoruz. Vatandaşlarımızla birlikte Başkomutan Recep Tayyip Erdoğan’ın verdiği direktifler doğrultusunda ömrümüzü bu millet için harcamaya devam ediyoruz” dedi.


DANIŞMA MECLİSİNE KATILIM YOĞUN OLDU

Toplantıya,  Ak Partİ İstanbul Milletvekilleri İsmet Umça, Ravza Kavakçı Kan ve Osman Boyraz, Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Muharrem Ödemiş, İl Yönetim Kurulu Üyesi Altuğ Karataş ve çok sayıda teşkilat mensupları katıldı. ATAŞEHİR'İN DİĞER HABERLERİ İÇİN TIKLAYINIZ!


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :