Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
24.01.2017 - 00:32
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ekol Grubu’nun yeni CEO’su Seyfi Ergül oldu

Ekol İskele Kalıp Sistemleri Anonim Şirketi’nin yeni CEO’su Uluslararası Amerikan Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu Akademisyen, Ekonomist ve Stratejiysen Seyfi Ergül oldu.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta Gazetesi/İstanbul

Uluslararası arenada deneyimli ve birikimli Akademisyen, Ekonomist ve Stratejiysen Seyfi Ergül ile yoluna devam edecek olan Ekol İsklele,1995 yılından bu yana İnşaat İskele Kalıp Sistemleri ve Ekipmanları ile Avrupa standartlarında üretim yapan bir firma haline geldi.  İmalatlarını tam otomatik makineler ve tecrübeli iş gücü sayesinde sürekli arttıran Ekol İskele Kalıp Sistemleri Anonim Şirketi, birçok alanda hizmet vermektedir.

EKOL İSKELE HİZMETLERİ

Cephe ve kalıp iskele sistemleri, çelik ve endüstriyel ahşap beton kalıpları, ayarlanabilir teleskopik direkler, prekast kalıplar, tırmanır kalıplar, elle veya vinçle taşınabilir kalıplar, tij, çiroz ve benzeri kalıp kilitleri ve aksesuarları, döşeme panoları ve diğer özel çelik konstrüksiyon ve alt yapı ekipmanları yer almaktadır. Sürekli olarak ürün kalitesi ve ürün çeşitliliği artmaktadır.

SEYFİ ERGÜL KİMDİR?

1977 Çorum doğumlu Seyfi Ergül, Uluslararası Amerikan Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunu.

İyi derecede İngilizce ve Almanca bilen Ergül, İlçe Başkanlığından Belediye Başkan Adaylığına, İstanbul Anadolu Yakası Bölge Komisyon Başkanlığından Milletvekili Adaylığına kadar halkla iç içe bir çok görev aldı.

Uluslararası arenada birçok firmaya ve Sivil Toplu Kuruluşu’na danışmalık veren Akademisyen, Ekonomist ve Stratejiysen Seyfi Ergül’ün “Learn to English” adlı bir kitabı var. Bu kitap çeşitli okul ve dershanelerde okutulmaktadır.

Seyfi Ergül, evli ve İstanbul Sancaktepe’de ikamet ediyor


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :