Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
15.01.2018 - 22:39
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

AYEDER, Erzincanlıları BGM’de bir araya getiriyor

AYEDER Başkanı Gürsel Sarımaden, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle düzenlediği programda 18 Şubat Bostancı Gösteri Merkezi’nde yapılacak olan Büyük Erzincan Şöleni’ne herkesi davet etti.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncelposta Gazetesi/İstanbul

Anadolu Avrupa Yakası Erzincanlılar Derneği (AYEDER),10 Ocak çalışan gazeteciler günü vesilesiyle gazetecileri kahvaltılı programda ağırladı. Ataşehir’de bulunan dernek binasında gerçekleşen programda, İstanbul ölçeğinde ulusal ve yerel medyada faaliyet gösteren gazeteciler katıldı.

ERZİNCANLI OLMAK AYRICALIKTIR.

Ev sahibi olarak söz alan Anadolu Avrupa Yakası Erzincanlılar Derneği Başkanı Gürsel Sarımaden konuşmasında birlik ve beraberlik mesajları verdi. Başkan Sarımaden şunları söyledi. '' AYEDER 2009 yılında kuruldu. Biz hiçbir siyasi görüş, din, dil ve ırk gözetmeden herkesi kucaklayan bir derneğiz. Derneğimizde Ezcincan'nın tüm ilçelerinden yönetici arkadaşlarımız var. 3 dönemdir başkanlık görevini yapıyorum. Yapılacak genel kurulda görevi başka arkadaşlarımıza devredeceğiz. 18 Şubat'ta yapacağımız geleneksel büyük Erzincan şölene basınımızın katılımını bekliyoruz. Erzincanlı olmak sıcakkanlı olmaktır. Erzincanlı olmak ayrıcalıktır. Erzincanlı olan Sayın Başbakanımız Binali Yıldırım’ın da dediği gibi Canlılar ikiye ayrılır normal canlılar ve Erzincanlılar.” diyerek esprili yaklaşımda bulundu.”

Anadolu Avrupa Yakası Erzincanlılar Derneği (AYEDER) yönetiminin gazetecilere yönelik düzenlediği kahvaltı davetine Erzincan Gazeteciler Birliği (ERGAB) Başkanı Sedat Sevim, ERT ŞAH TV sahibi Şah Rıza Dağ, Güncel Posta Gazetesi İmtiyaz Sahibi Dr.Hamit Kurt, sonsayfa.com yayın grubu sahibi Baki Özışık, Siyasal Yaşam Gazetesi sahibi Erkan Sarıkaya, Bizimyakaistanbul gazetesi sahibi Ufuk Bulut, TV Gazete denetmeni Erhan Bağcı, Habertürk gazetesi muhabiri Veli Sarıbağa ve ajans muhabirleri katıldı.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :