Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
12.01.2019 - 13:49
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Battal İlgezdi’den önemli açıklamalar

Battal İlgezdi, ‘Adaylığımla ilgili bir sorun yok. 140 bin oyla Ataşehir’i tekrar kazanacağız. İBB seçimi de az farkla İmamoğlu kazanır. İstanbul ve İzmir adaylarımız 16 veya 18 Ocak’ta açıklanıyor.’

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta Gazetesi/ Ataşehir

Ataşehir Belediye Başkanı ve 31 Mart Yerel Seçimlerinde CHP Ataşehir Belediye Başkan Adayı olacağı kesin gözüyle bakılan Battal İlgezdi, basın emekçilerini ağırladı. Ataşehir Sahan’da gerçekleşen10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle bir araya gelen Battal İlgezdi “Siz basın emekçilerinin ilçemizin değerine değer katmasındaki emeği çok büyük. Gazeteci mesleğini onuru ile yapmaya çalışan siz gazetecilerin inşallah bugünden sonra da kıymetiniz bilinir” şeklinde konuştu.

ATAŞEHİR’DE 140 BİN OY BİZE YETERLİ

31 Mart Yerel Seçimleri ile ilgili ile basına kısa bir değerlendirme yapan Battal İlgezdi şunları söyledi. “Ocak ayının 16’sında veya 18’inde partimizin İstanbul ve İzmir için adaylarının hepsi açıklanmış olacak. Belediye Başkanlığına aday adayı olmak için bir dosya hazırlarsınız. Bu dosyada savcılıktan temiz kâğıdı istenir. Ben aday adaylığı başvurumu yaptığıma göre bir sıkıntı yok demektir. Ayrıca adaylığımı Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’na sorarak yaptım. Yapılması gereken de zaten budur. Aday oldum, çok yakın bir zamanda 105 bine karşı 140 bin oy alarak Ataşehir’i yine alacağız" diyerek cevap verdi.”

İSTANBUL’DA AZ FARKLA İMAMOĞLU KAZANIR

“Cumhuriyet Halk Partisi’nin İstanbul adayı için de tahminde bulunan Battal İlgezdi ; "Ekrem İmamoğlu ile Binali Yıldırım arasında en fazla yüzde 1,5 puan fark olur. Kim kazanırsa kazansın arada çok büyük bir fark olmaz" dedi.

 

BASIN EMEKÇİLERİNE BASIN MERKEZİ SÖZÜ

Ayrıca “Çalışan Gazeteciler Günü" yemeğine katılan Ataşehir’li gazetecilerin, ilgezdi’den basın merkezi talepleri oldu. Battal İlgezdi yakın bir zamanda yeniden toplanarak basının taleplerini değerlendirme sözü verdi. Kamuoyunu haberdar etmek ve duyarlılığını arttırmak için mesai harcayan gazetecilere gecenin sonunda ses kayıt cihazı ve şal hediye edildi. Haber-foto: Mehmet Dursun

 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Nedir?


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :