Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
09.02.2019 - 20:14
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Battal İlgezdi: CHP’nin yönettiği yerlerde birlik ve kardeşlik var

Battal İlgezdi: CHP’nin yönettiği yerleşim yerlerinde: Sosyal yaşam var, kardeşlik var, birlik var. Gençlerimizin, çocuklarımızın, kadınlarımızın oturabileceği alanlar var. Çünkü biz hiç kimseyi ayrıştırmadan proje yapıyoruz.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 

Güncel Posta Gazetesi/Ataşehir

CHP Ataşehir Belediye Başkan Adayı Battal İlgezdi, İyi Parti İlçe Başkanlığını ziyaret etti. İlgezdi’ye CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altın Kaynak, CHP Meclis Üyesi Adayları Abdullah Der, Ertuğrul Baysal,  CHP kadın Kolu Başkanı Hamiyet Ardıbatan, ilçe yöneticileri  ve CHP’li  partililer eşlik etti. Ziyarette bulunulan İyi Parti İlçe binasında İyi Parti İlçe Başkanı İbrahim Özdemir, İyi Parti Kurucu Yöneticilerinden Oğuz Saral ve yönetim kurulu üyeleri ziyarete katılanlar arasındaydılar.

İYİ PARTİ'Yİ KAĞITHANE'DE DESTEKLEYECEĞİZ

Basının büyük ilgisini gören CHP İyi Parti Ataşehir buluşmasında konuşan Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, İyi Parti ile bu yolda beraber yürüyeceklerini belirtti. İlgezdi: “ Genel Merkezlerimizin aldığı kararla seçim kampanyalarımızda beraber çalışacağız. Bu yolda beraber yürüyeceğiz. Ataşehir’i beraber yöneteceğiz. Bugün ziyaret edip ‘merhaba’ demeye geldik. İstanbul’da CHP ve İyi Parti olarak ayrı ayrı aday gösterilen yerler var. Kağıthane’de İyi Parti aday çıkarıyor.  İyi Parti adayına destek vereceğiz. Ataşehir’de de beraber çalışacağız. İstanbul Büyükşehir Başkan Adayımız da Ekrem İmamoğlu” şeklinde açıklama yaptı. 

BÜTÜN GAYRETİMİZ ATAŞEHİRİMİZ İÇİN

Ziyarette konuşan bir diğer isim de İyi Parti Ataşehir İlçe Başkanı İbrahim Özdemir oldu. Özdemir Başkan Battal İlgezdi’yi yeniden Ataşehir’in belediye başkanı olduğunu görmek istediklerini dile getirdi ve  bunun için de beraber seçim kampanyasında çalışacaklarını sözlerine ekledi. İbrahim Özdemir: “ Yapılacak tüm seçim çalışmalarımız Ataşehir’imiz için.” dedi.

FERHATPAŞA'DAKİ ÇALIŞMALARIMIZ ORTADA 

Gazeteciler İlgezdi’ye sorular yöneltti. Sürekli dile gelen ve AK Parti Ataşehir Belediye Başkanı Adayı o İsmail Erdem’in de değindiği Ataşehir’in Ferhatpaşa Mahallesi’ne bir şey yapılmadığı iddiası üzerine Battal İlgezdi Ferhatpaşa'ya yaptıklarını açıkladı. İlgezdi: “Ferhatpaşa’nın her şeyden önce günde sabah akşam olmak üzere 2 defa çöpünü alıyoruz. Oraya sağlık merkezi, kültür merkezi yaptırdık ve halkımız ücretsiz bir şekilde yararlanıyor. Sağlık merkezimize günde 1000 vatandaşımız gelip hizmetlerden yararlanıyor. Belediyenin yüzde 35 bütçesini biz Ferhatpaşa’ya ayırdık. Onlar oraya 150 metrelik bir park yaptılar ve davul zurnayla parkın açılışını yaptılar. Ben oraya yargılanmama sebep olan Necmettin Erbakan parkını yaptırdım. Onlar Ferhatpaşa’nın oylarının yüzde 80’nini alarak hiçbir şey yapmamışlar. Ferhatpaşa’ya yapılan çalışmalarımız ortada ispatlı kanıtlı.” dedi.

ATAŞEHİR’E BİR KÜLTÜR MERKEZİ DAHA

Battal İlgezdi konuşmasında; “Bunu yazın bir kenara ben Ataşehir’de herkesin adayıyım" dedi. İlgezdi sözlerine şöyle devam etti: “Bizim projemiz Ataşehir’de ortak yaşamda ortak anlayışla kardeşlik projesidir.  CHP’nin yönetmediği belediyelerde saat 17.00’de hayat durur. Sosyal yaşam yok, herkes evinde oturur. Gençlerimizin, çocuklarımızın, kadınlarımızın oturabileceği hiçbir alan yok. Ataşehir’de türbanlısını da başı açığını da ortak paydada buluşturan hayat var akşamları.  Çünkü biz hiç kimseyi ayrıştırmadan proje yapıyoruz. Örneğin İçerenköy’e İstanbul’a örnek olacak bir kültür merkezi yapıyoruz. Sayın Kadir Topbaş’ın zamanında çivi bile çaktırmadığı projemizi yapacağız. Ruhsatını yeni aldığımız için projeyi şimdi hayata geçiriyoruz. Herkesin yararlanabileceği bir kültür merkezine daha Ataşehir halkı sahip olacak. Herkes yararlanabilecek, çünkü ben herkesin adayıyım.” dedi.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :