Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
05.03.2019 - 17:33
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İlgezdi: Ataşehir İstanbul'un merkezi olacak

Moral gecesinde konuşan İlgezdi: 10 yıllık ışığın sönmesini istemiyoruz. Ataşehir’i 2009’da yüzde 41, 2014’da yüzde 49,5 kazandık, şimdi de yüzde 60 alacağız. Önümüzdeki süreçte İBB’yi de alacağız, Ataşehir’i planlayıp, İstanbul’un merkezi yapacağız.’

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Güncel Posta/Ataşehir

 

Cumhuriyet Halk Partisi Ataşehir İlçe Örgütü, Ataşehir Belediye Başkanı ve CHP Ataşehir Belediye Başkan Adayı Battal İlgezdi’nin de katıldığı moral gecesinde bir araya geldi. Programda konuşan İlgezdi, “Seçime beş kala Ataşehir’e gelip çözülemeyen sorunları çözeceğiz diyorlar. Mahallelerin imar planları bazıları tarafından seçim yatırımı olarak görülüyor. Büyükşehirde sayın Ekrem İmamoğlu kazandığında, hiçbir ilçeye ayrım yapılmayacak, benim çektiğimi onlar yaşamayacak.” dedi.

 

BU KENTİ YÖNETMEYE TALİBİZ

 

Programda konuşan CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak, “Parti örgütü olarak 31 Mart sabahına hazırız. Sandıklar halk iradesini yansıtır ve göreve seçilenlere herkes saygı duyar. 10 yıldır Ataşehir’de kurucu belediye başkanımız Battal İlgezdi ve ekibiyle Ataşehir’de hizmet veriyoruz. Önümüzdeki dönemde de bu kenti yönetmeye talibiz.

 

Ataşehir Belediyesi’nin on yıl boyunca ilçede yaptığı projeler ve hizmetlerin de anlatıldığı geceye; Patron Orkestrası ve Özgür Akdemir müzikleriyle renk kattı.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :