Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
09.07.2012 - 17:28
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Günlük Kova Burcu 11 Temmuz Çarşamba, Astroloji uzmanı yorumları

Günlük Burç Yorumları 11 Temmuz Çarşamba, Kova burcu özelikleri, Kova burcu hakkında bilmek istedikleriniz.Kova burcu diğer burçlarla uyumu guncelposta.com

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

 Astroloji Kova Burcu 11 Temmuz 2012 Yorumları...

Güne yüksek bir tempoyla başlayacak ve planlarınızı uygulamak için harekete geçeceksiniz. Öğlene doğru karşılaşacağınız olaylar sizi heyecanlandıracak ve isteğiniz artacak.

İletişim sektöründe çalışmalar yapanlar için dikkat çekici bir gün. Hem iletişim araçlarıyla ilgili gelişmeler, hem de karşılaştığınız kişilerin davranışlarından etkilenebilir ve olayları daha farklı değerlendirebilirsiniz. Şansınızın yükseldiği bir dönem. Neşeli ve enerjik olacaksınız ve isteklerinizi sempatik bir biçimde ortaya koyacaksınız.

 

 

 

 KOVA BURCUNUN GENEL ÖZELİKLER : 

 Hayal güçleri sınırsız olmakla birlikte, düşünceleri bulundukları anın ötesinde, akılcı ve sezgiseldir. Kova \'lar dik kafalıdırlar. Kendilerini dinleyenlerin ne demek istediklerini anlamadıklarını sanırlar. Kovaları tanımlayan sözcük \'Biliyorum\' dur. Kova burcu insanları sevecen tavırları ile tanınırlar. 

Bu kişiler bencil değildirler. Irk, cinsiyet ve sosyal durumuna bakmaksızın, herkesin ayni olanaklara sahip olmasını isterler. Modern görünüşlerine karşın, inatçı ve sabit fikirli olurlar. Onlara yaklaşmak çok zordur, çünkü ne kadar dostça davranırlarsa davransınlar, arada her zaman bir mesafe bırakırlar. Kişisel özgürlükleri onlar için o denli önemlidir ki, bu yüzden en yakın ilişkilerini kesip atabileceği gibi, yine özgürlükleri adına her türlü özveride bulunurlar. 

Bu yüzden Kovalara aile yaşamı biraz zor gelir. Çoğu zaman yeni bir şeyler keşfetmek için uğraşıda bulunurlar. Belli ilkeleri sonuna dek savunmaları onları hiç rahatsız etmez. Kova Burcunu tanımlamak her zaman kolay değildir. Farklılığını karşısındaki kişiye hissettirmek onun için zor olsa da, onlar garip bir şekilde Kova\'nın etkisinde kalırlar. Özgürlüğünden asla vazgeçmeyen Kova\'lar için her şey söylenebilir, fakat asla dürüstlüğünden şüphe edilemez. GuncelPosta.com

KOVA BURCU ÜNLÜLERİ 

Bertolt Brecht, James Dean, Paul Newman, Franz Schubert, Jules Verne, Eva Braun, Mia Farrow, Sylvia Krystel, Ajda Pekkan, Candan Erçetin, Harika Avcı, Mehmet Ali Erbil, Rauf Denktaş, Charles Darwin, Charles Dickens, Clark Gable, Abraham Lincoln, Norman Mailer, Ronald Reagan, Franklin Roosevelt, John Travolta, Nastassia Kinski, Wolfgang Amadeus Mozart.

 KOVA BURCU KADININ ÖZELİKLERİ 

Bir Kova kadınını çekici kılan, onu tanımanın imkansız gibi görünmesidir. Tabii bu durum Kova Kızına gizemli bir çekicilik kazandırıyor. Fakat, sadece bilmece çözmekten hoşlananlar için... Bu kızların ne zaman ne yapacağını anlamak neredeyse imkansız gibidir. O, zamanın dışında yaşarmış gibi haliyle (Gerçekten de zamanın ötesinde yaşar) çoğu zaman sizin bulunduğunuz zamana uyum sağlayamaz.

Tabii bunun sonucunda da anlaşılmaz, aykırı ve çılgın gibi tanımların yakıştırılmasıyla karşı karşıya kalır. Aslında o ne bir çılgın, ne de aykırı biridir. Sadece çok zekidir.  

Kova Kızlarïından tipik bir eş ya da anne olmasını beklemek yanılgısına sakın düşmeyin. Zira onun için yemek yapmaktan çok daha önemli işler vardır. Tabii bütün bunlarla birlikte bir Kova Kızı için kimse iyi bir evsahibi olmadığını söyleyemez.

Evinde verdiği davetlerde hayal edemeyeceğiniz bir servisle karşılaşabilirsiniz. Diğer anneler gibi hayatını çocuklarına vakfetmeyecektir belki fakat, çocuklarının geleceğini öylesine düşünüp planlar ve yönlendirir ki, hiçbir anne onunla yarışamaz. Ve bütün bunların yanısıra kendi zevklerine, hobilerine, arkadaşlarına da zaman ayırmayı bilir. Bütün bunlara karşılık çocuğun kendi ayakları üzerinde durmasını, sorunlarıyla kendisinin başa çıkmasını ve kararlarının sorumluluğunu üstlenmesini de isteyecektir. GuncelPosta.com

KOVABURCU ERKEĞİNİN ÖZELİKLERİ

Bir Kova erkeğinin, aşıklardan beklenen davranışları göstereceğini hiç ummayın. Eğer böyle bir beklenti içindeyseniz, sizi bir dizi sarsıntı bekliyor demektir. Arkadaşlığa gelince, güvenilir bir arkadaşlıkta aradığınız herşeyi onda bulabilirsiniz.GuncelPosta.com

Kova erkeği herkesten hoşlanır. Herkes onun arkadaşıdır.  Sizden hoşlanmıyormuş gibi davrandığı zaman oltaya takılmak üzeredir. Bir Kova erkeği, en değerli zamanlarını başkalarının duygularını anlamaya çalışarak geçirse de, kendi gerçek duygularını açıkça göstermek istemez.

Kendi tepkileri ve niyetleri karışıktır ve sırf sizi yanıltma zevkini tatmin etmek için, onları öyle muhafaza etmeye çalışır. Bu adam gerek aşkta, gerekse arkadaşlıkta birçok garip tecrübeler geçirecek ve bunların her birini büyük bir dikkatle inceleyecektir. Tüm dikkatine rağmen o da aldatılabilir. 

KOVA BURCU KÜNYESİ

En önemli meziyetleri: İdealizm, hoşgörü, fikir zenginliği 

En zayıf noktaları: Aldırmazlık, soğukluk En iyi rolü: Özgürlüğe düşkün kişi 

Yeteneksiz olduğu alan: Savaşta komutanlık 

Tarihteki örneği: Abraham Lincoln 

Filmlerdeki erkek kahramanı: Zorro Filmlerdeki

kadın kahramanı: Barbarella 

En sevdiği yemek: Otomatlardan çıkan her şeyi sever 

En sevdiği içecek: Soda 

Favori rengi: Metalik mavi, yeşil 

En sevdiği oyuncak: Uçurtma 

En sevdiği giysi: Ev giysisi 

Başucu kitabı: H.G. Wells'in "Zaman Makinesi" 

Evinde olmamasına dayanamayacağı mobilya: Televizyon 

Metali: Uranyum 

Uğurlu taşı: Kristal

Hastalığa yatkın organları: Solunum yolları 

Favori müziği: Devrim şarkıları 

En severek bulunduğu yer: Uzay  

KOVA BURCU KADININ KOÇ BURCU ERKEĞİNE UYUMU 

Zıt karakterlerinin etkisine rağmen kova kadını ve koç erkeği birbirlerinin çekimine kapılacaktır. Bunun nedeni ise güçlü kişiliklere sahip olmalarıdır. Bir kadın avcısı olmayan kova erkeği “hayır” sözcüğünü asla kabul etmez. Kova erkeğini tanıdıkça duyarlı ve duygusal olduğunu keşfedeceksiniz.GuncelPosta.com

Koç erkeği evlendiği kişinin odak noktası olmak ister. Güçlü ve koruyucu bir erkek hayal ediyorsanız; koç erkeği bunun karşılığı olacaktır.

KOVA BURCU KADININ BOĞA  BURCU ERKEĞİNE UYUMU 

 Ortak yönleri az olduğundan bir boğa erkeğiyle evlenmeye karar verirseniz kendinizden çok şey vermeniz gerekecektir. Kovanın gizem merakına karşılık boğa erkeği açık bir kitap gibidir. Bu durum evlilik yaşantınızda zorluklara neden olacaktır. Boğa erkeği paraya önem verir. Çok yönlü kova kadının varlığına rağmen boğa erkeği sessiz bir akşamı tercih edecektir.

KOVA BURCU KADININ İKİZLER BURCU ERKEĞİNE UYUMU

 İki bağımsız karakterin bir arada olması zaman zaman sorunlara da neden olsa da; kendi kararlarını verme ve hareket özgürlüğü kova kadınını mutlu edecektir. Bu ilişkinin itici gücü kova kadınıdır. Yine de çocuk sahibi olmadan önce bir süre düşünmenizde yarar var. Birlikte yeterince zaman geçirmeden ve deneyimlerinizi paylaşmadan önce hayatın tadını çıkarmaya bakın.

KOVA BURCU KADININ YENGEÇ BURCU ERKEĞİNE UYUMU

  Bu iki burcun ilişkisinde uzun süreli bir beraberlik söz konusu değildir. İş beraberliği kurarsanız birbirinizi daha iyi tamamlarsınız. Yengecin yaşadığı gelgitler kova kadınını yorar. Para konularını iyi bilen yengeç erkeği, parasıyla riske girmekten kaçınır. Şefkatli bir aşık olan yengeç; uzun zaman yalnız kalmayı kaldıramaz. Yengeç erkeğinin karmaşık yapısı nedeniyle hayat ne sıkıcı ne de kolay olacaktır.

 KOVA BURCU KADININ ASLAN BURCU ERKEĞİNE UYUMU

 Şımarttığınız ve fikirlerine uyduğunuz sürece aslan erkeği sizi el üstünde tutacaktır. Bu beraberlikle ilgili en büyük sorun süresi olabilir. Uzun sürmesi sadece iki tarafın sağduyusuna bağlıdır. Hayatında tek bir kadın olmasını isteyen aslan erkeğinin kusurlarından biri ise; sizi hep yanınızda görmek istemesidir. Aslan erkeği ideal bir aşıktır. Başka kimse sizi böylesine kadın olduğunuzu hissettiremez.

KOVA BURCU KADININ BAŞAK  BURCU ERKEĞİNE UYUMU 

Bu ikiliden ideal bir çift olabilir. Bir kadına nasıl davranması gerektiğini bilen ve centilmen yapısıyla başak erkeği uygun bir adaydır. Aşkınız yıllarla daha da büyüyecektir. Çekingen yapısının verdiği tutukluk bir konuda kesin bir fikri varsa söze karışmaya dönüşür. Başak erkeğini mutlu etmenin yolu; ona sürekli yenilikler sunmaktır. Bir ya da iki çocuk sahibi olarak mutlu olacaklardır. GuncelPosta.com

KOVA BURCU KADININ TERAZİ  BURCU ERKEĞİNE UYUMU Bu iki burcun birlikteliğinde uyum kaçınılmazdır. Her zaman sürprizlerden hoşlanan terazi erkeğiyle tekdüzelikten uzak bir beraberlik yaşayabilirsiniz. Rahatına düşkün bir ev erkeği olan terazi dışarıda eğlenmekten de keyif alır. Terazi erkeği ilişkinizin yolunda gitmesi için elinden geleni yapacaktır. Kıskanç yapıları olmayan bu ikili basit flörtleri pek ciddiye almayacaktır. Terazi erkeğini özgür bıraktığınız ve bağlamaya çalışmadığınız sürece size dönecektir.

KOVA BURCU KADININ  AKREP BURCU ERKEĞİNE UYUMU

 Savaşçı bir karaktere sahip olan akrep erkeğinin sizi asla aldatmayacağından emin olabilirsiniz. Yaşam ritmine uyduğunuz ve bakış açısına saygı duyduğunuz sürece ilişkiniz yürüyecektir. Hatalarını yüzüne vurmaktansa mümkün olduğunca kaçının. Akrep kolayca kıskançlığa kapılan bir yapıya sahiptir. Kişisel özgürlüğü onun için her şeyden önemlidir.

 KOVA BURCU KADININ YAY  BURCU ERKEĞİNE UYUMU

 Zayıf insanları korumayı ve haksızlığın karşısında durmayı görev edinen kova kadını ve yay erkeği oldukça iyi anlaşır. Yay erkeklerinin birçoğu asla olgunlaşmaz. Aşk konusunda ise durdurulmaları neredeyse imkansızdır. Maceraya düşkündürler. Geç evlenmelerine rağmen evlilik yaşantılarında eşlerini mutlu etmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

KOVA BURCU KADININ  OĞLAK BURCU ERKEĞİNE UYUMU 

Her şeyle belli bir mesafeden ilgilenmeyi seven kova kadınının zıttı olarak oğlak erkeği her şeyde aşırıya kaçar. Bu ilişkinin geleceğinin parlak olduğunu söylemek iyimserlik olacaktır. Gururuna düşkün olduğundan sizinle yakınlaşması zaman alabilir. Yakınlık kurmayı başardığınızda ise geleceğinizin güvence altında olduğunu düşünebilirsiniz.

KOVA BURCU KADININ KOVA BURCU ERKEĞİNE UYUMU 

İki kovanın aşkı mükemmel bir sentezdir. İkisi de tekdüzelikten nefret eden bu iki insan mutluluğu birbirlerinde bulacaktır. Emirler vermek veya ilgi alanınızı kısıtlamak kova erkeğinin tabiatına aykırıdır. Kendi hayatınızı yaşamanıza önem verecektir.GuncelPosta.com

Bedensel ilişkiden çok ruhsal beraberlik ihtiyacı ön plana çıkar. 

KOVA BURCU KADININ BALIK BURCU ERKEĞİNE UYUMU

 Balık erkeğinin duygusal ve kolay incinen yapısıyla ilgilenmek kova kadınının tüm zamanını alacaktır. O güvenebileceğiniz bir dağ değildir. Tam tersine kova kadını balık erkeğine destek vermek zorunda kalır. Dünyaya gerçekçi yaklaşmasına yardım ederseniz bu ilişki olumlu anlamda gelişebilir. Balık erkeğinin en güzel özellikleri sabırlı olması ve iyi bir dinleyici olmasıdır.

Kova Burcu özelikleri neler, kova burcu günlük astroloji yorumları, kova burcu günlük yorumları, kova burcu uzman astroloji yorumları, kova burcu 2012  astroloji yorumları, kova burcu günlük yorumaları 2012 Temmuz, Kova Burcu günlük yorumları , Kova Burcu hakkında ,  Kova Burcu diğer burçlarla uyumu,Kova Burcu hakkındaki sorularınız hepsinin cevapları GuncelPosta.com'da 

 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :