Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
  Ayşegül Lanen Nurcan

          lanen9@gmail.com
         ALTIN FİYASKO

Hürriyet Altın Kelebek ödül törenlerini youtube kanalı ile bölüm bölüm inceleme fırsatım oldu dün gece.  Skandallarla dolu bir ödül töreni ancak bu kadar yapılabilirdi kanımca.

 

Yapıldı da.

 

Cem Davran'ın gaf üstüne gaf ile konuşamamasından (sunmayı geçtim)  tutun da,  Aleyna Tilki'ye en iyi çıkış yapan... ödülünün Haluk Levent tarafından verilmesi, ne kadar samimi görünmesi istense de buram buram sahtelik kokan bir harikaydı mesela.

 

Tarkan'ın, kendisine ödül verilirken Cem Yılmaz'ın yaptığı esprilere, aynı Tuğba Ekinci'ye yaptığı el hareketi ve mimik ile yanıt vermesi de süperdi. Baritona yakın (Lirik Tenor ile arada kalmış ki biz buna yatak odası sesi diyoruz halk arasında ) ses tonuyla yaptığı konuşma ise itici ötesiydi. (Şarkı söylerken ki sesini eleştirmek haddim değil, sadece teşekkür konuşmasından bahsediyorum) zaten belli ki Cem Yılmaz ile barışmamış yıldızları ve zorla eşleştirilmiş. (En azından bana öyle geldi)

 

En iyi “kendi mucizesini yaratanlar" kategorisi neydi Allah aşkına? Anlamlandıran varsa beni de aydınlatsın; samimiyim.

 

Güzel kısımlara gelince...

 

Ferman Akgül ile Muazzez Abacı düeti ilginçti. Ajda Pekkan yine "Maşallah" dedirtti ve Sezen Aksu'nun olayı sallamadığını gösteren pötikare gömleği ile yolladığı görüntü kaydı bence gecenin en güzel anlarıydı.

 

Athena ise her zamanki gibi farkını, tarafsızlığını ve samimiyetini ortaya koydu ve özellikle Hakan'ın son cümlesi... (Çok kişi anlamasa da... )

Güldür Güldür ekibinin ödül alışı gerçekten güzeldi. (Kategori yine yanlıştı bu arda. En iyi komedi dizisi ödülü programlara ne zamandan beri veriliyor?

Ayaküstü iyi performanstı. (çalışılmış olsa dahi )

 

En iyi sunucu Evrim Akın?  Sunucu mu görmediniz ömrünüzde ya hu? Evrim Akın ile de bir problemim yok. Ama sunucu ???

Bu kadar bütçe ile (Doğan Medya bütçesinden bahsediyoruz) neler neler  yapılabilirdi...

 

Bari azıcık yurtdışındaki törenleri inceleseydiniz organizasyon için... Ki böyle organizasyonlara kaç ay çalışıldığını hepimiz biliyoruz.  (Madem beceremeyecektiniz  orijinal bir şey yapmayı... Yapmayın.  Dizileri kopyaladığınız gibi bunu da kopyalasaydınız)

 

Magazine soyunmadım korkmayın ve belki de acımasızca eleştirdim ve tamamen şahsi kanaatlerimi dile getirdim. Yazdıklarımdan tamamen ben sorumluyum.

Affola...

Yorum Ekle


Patlama Be Güneş Altın fiyasko Yerel Belediyelerde bir CAN KURBAN MI DEDİ BİRİLERİ? Mayalar mayalar bozulmasın aralar