Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
19.03.2012 - 18:36
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Büyükçekmece Serinpınarı'na kavuşuyor

Büyükçekmece Belediyesi'nin Atatürk Mahallesi'nde yapımını başlattığı Serinpınar Parkı, bitme aşamasında. Peyzaj çalışmalarının tamamlanmasının ardından hizmete girecek,

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar
BÜYÜKÇEKMECE Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü'nün 3521 m2'lik alanda yapımını başlattığı Serinpınar Parkın'ın bitme aşamasında olduğunu belirten Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “İlçenin değişik noktalarına çok amaçlı parklar yapıyoruz. Bu parkımız da en kısa sürede tamamlanarak hizmete açılacak" dedi.
 
 
SOSYAL YAŞAMI KOLAYLAŞTIRACAK

 

Başkan Akgün, Serinpınar Parkı'nın tamamlandığında çevre halkının sosyal yaşamını kolaylaştıracağını ifade ederek, "Çocuklarımız kadar, yaşlılarımız da rahatça bu parktan istifade edebilecek...  Parkın inşaat kısmı ve çocuk oyun alanı bitmiş durumda. Parkta en son aşama peyzaj çalışması ile bu park hem göze hitap edecek, hem de çocuklarımız ve yaşlılarımızın rahatlıkla gezip eğlenip ve de dinlenebileceği bir alan olacak” dedi.Serinpınar Parkı'nda yapımı devam eden şelalenin parka ayrı bir görsellik katacağını vurgulayan Hasan Akgün, bu parktaki şelalenin yanı sıra, küçük havuzlardan yükselen su sesinin de insanlara huzur vereceğini vurguladı.

 

 

 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :