Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
26.03.2012 - 18:40
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Van depremzedeleri Fetih 1453'te

Büyükçekmece Kaymakamı İsmail Gündüz, bölge okullarında okuyan Vanlı depremzede öğrencileri Perla Vista AVM Sinema Salonu’nda, Fetih 1453 filmini izletti.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar
İLÇE Milli eğitim Müdürlüğü bünyesinde, Büyükçekmece'deki Van depremzede öğrencileri için bir komisyon oluşturan Büyükçekmece Kaymakamlığı, bölge okullarında okuyan depremzede öğrencileri, Perla Vista AVM Sinema Salonu’nda, Fetih 1453 filmini izletti. Büyükçekmece Kaymakam İsmail Gündüz ve eşi Sümeyye Gündüz, eşlik ettikleri çocuklara film çıkışında küçük hediyeler verdiler.
 

HER TÜRLÜ DESTEK VERİLİYOR

 

Büyükçekmece Kaymakamı İsmail Gündüz, oluşturdukları komisyonun, öncelikle ilçeye gelen depremzede öğrencileri tespit ettiğini belirterek,  tespit edilen 167 öğrencinin barınma, servis, okul kırtasiye ve giyim ihtiyaçlarının karşılandığını, yaşadıkları psikolojik sorunları atmaları için de gereken desteğin verildiğini, sinema gezisinin de bu çalışma kapsamında olduğunu söyledi.  Şube Müdür Zuhal Coşkun ve Gökcan Kurumları Kurucusu Mehtap Göktaş'ın desteğiyle ‘Fetih 1453’ filmini izleme şansı bulan Vanlı öğrenciler, filmi çok beğendiklerini ve unutulmaz bir gün yaşadıklarını ifade ettiler.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :