Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
15.07.2018 - 19:10
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bağcılar yeni hizmet binası kavuşuyor

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından yapımı bir yıl önce başlatılan Bağcılar Belediye hizmet binasının inşaatında sona gelindi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar


Güncel Posta Gazetesi/Bağcılar

37 bin 965 metrekarelik kapalı kullanım ve 19 bin metrekarelik yeşil alana sahip yeni binanın yıl sonunda açılması bekleniyor. Güzel bir ortamda hizmet alacak olan ilçe sakinleri, süs çiçekleri ve ağaçlarla kaplı yeşil alanda spor yapabileceği gibi oturma gruplarında dinlenerek keyifli zaman geçirecek.

419 ARAÇLIK KAPALI OTOPARK

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından 2017 Haziran ayında temeli atılan binanın kaba inşaatı tamamlandı. İnşaatta bir yandan ince işçilik devam ederken bir yandan da dış cephe kaplamaları yapılıyor. 37 bin 965 metrekarelik kapalı kullanım alanını bulunan binanın çevresinde 19 bin metrekarelik alanda vatandaşların egzersiz yapma imkanı bulacağı yürüyüş yolları, dinlenme amaçlı oturma grupları, süs çiçekleri, ağaçlar, park ve havuz bulunuyor.  Yeşil alanların altı da dahil olmak üzere toplam 419 araçlık kapalı otopark bulunacak.

2 bodrum kat, zemin kat ve +5 kat olarak yapılan binada 450 kişilik konferans salonu, sergi alanı, spor salonu, kreş ile 2 de mescit olacak. Meclis Salonu ve grup odalarının da bulunacağı binada toplam 14 asansör hizmet verecek.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :