Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
16.06.2013 - 15:56
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yağmura rağmen oradaydılar

Başakşehir Belediyesi'nin düzenlediği 100 bin hedefli 3. Geleneksel Tokat Buluşması'na yağmura rağmen büyük katılım oldu. Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, 'Seneye 150 bin rekoru bekliyorum' dedi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

İstanbul’da yaşayan Tokatlılar, Başakşehir Belediyesi’nin Şamlar Tabiat Parkı'nda 3.’üncüsünü düzenlediği ‘Geleneksel Tokat Buluşması’ etkinliklerinde bir araya geldi. AK Parti Milletvekilleri Harun Karaca, Mehmet Domaç ve Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal da İstanbul’da yaşayan Tokatlılar katıldı.

Milletvekili Harun Karaca, “1. sene 25 bin, 2. sene 50 bin, bu sene de 100 bin hedefle yola çıktık. Hemşehrilerimiz, yağmur yağmasına rağmen burayı doldurdular” dedi.

Milletvekili Mehmet Domaç ise, "Tokatlıların yaşlısı, genci, çocuğu büyüyü hepsinin bir araya gelerek kültürlerini devam ettirmeleri, barış ve dostluk içerisinde bir arada eğlenmeleri bizi çok sevindiriyor” diye konuştu.

SENEYE 150 BİN KİŞİ

Başkan Mevlüt Uysal, Şamlar piknik alanınıvatandaşın hizmetine sunduklarını belirterek, "İstanbul’ da Tokatlıların en fazla bulunduğu ilçe Başakşehir. Burada her sene organizasyonlar yapıyoruz. Bu sene 100 bin dedik, seneye de 150 bin rekoru kırılacak diye düşünüyorum” dedi.

 

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :