Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
14.06.2014 - 09:26
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başakşehir Belediyesi ilçedeki parkları organik ürünlerle temizliyor

Çocukların sağlıklı ortamda oynamaları için Başakşehir Belediyesi ilçedeki parkları organik ürünlerle temizliyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

BAŞAKŞEHİR parkları çocukların sağlıklı bir ortamda oynamaları için organik ürünlerle temizleniyor. Başakşehir Belediyesi, annelerin gönül rahatlığıyla çocuklarını gönderebileceği temiz parklar için gerekli önlemleri almaya devam ediyor.

Çocukların sağlığı için çalışmaları sıklıkla yaptıklarını ifade eden Başakşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, yeşil alan ve parkları ile İstanbul’un nadir güzelliklerini bünyesinde barındıran Başakşehir’de çocuk parklarının daha hijyenik olması için bir dizi çalışma başlattıklarını ifade ederek, ‘‘Kuş, böcek, sokak hayvanlarının teması ile hastalık bulaşma riskinin yüksek olduğu parkları ve park içerisindeki oyuncaklar, ekipmanlar organik ürünlerle dezenfekte ediliyor’’ dedi.

DETAYLI HİJNEYİK TEMİZLİK

"Herşey Çocuklarımız İçin" sloganıyla, şimdiye kadar yapılan rutin temizlik çalışmalarına ilave olarak başlatılan detaylı hijyenik temizlik çalışmasında; Başakşehir Sular Vadisi, Bahçeşehir Doğa Parkı (Gölet) başta olmak üzere ilçedeki 74 parkın ve süs havuzlarının hijyeni organik ürünlerle sağlanıyor.

Başakşehir Belediyesi Park Bahçeler Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen hijyenik temizlik çalışmasında uzman ekipler, belirlenen çocuk parkı ve havuzlarda detaylı hijyen çalışması gerçekleştiriyor.

Günlük gazete manşetleri TIK’la

 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :