Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
18.12.2011 - 14:01
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Şehir ortamında piknik keyfi

Bağcılar'da, iş yoğunluğu başta olmak üzere değişik sebeplerden dolayı pikniğe gidemeyen vatandaşlar, Bağcılar Belediyesi nostalji bahçelerinde piknik yapabiliyor. Bağcılar Belediyesi, vatandaşlara mangal hizmeti de sunuyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Bağcılar'da değişik sebeplerden dolayı pikniğe gitme imkanı bulamayanlar şehir içerisinde piknik yapabiliyor. Bağcılar Belediyesi'nin nostalji bahçeleri pikniğe gitme imkanı bulamayan ailelere piknik yapma imkanı sunuyor. Sancaktepe Mahallesi'nde üzüm bağı, Kirazlı Mahallesi'nde kiraz bahçesi ve Güneşli Mahallesi'ndeki kayısı bahçesi, vatandaşların piknik yapabildiği nostalji bahçeleri. İsteyen vatandaşlar nostalji bahçelerine gelerek pikniğini yapabiliyor.


Bağcılar Belediyesi, pikniğe gelenlere de yardımcı oluyor. Belediye yetkilileri mangal yapmak isteyen vatandaşlar için bahçelerde bulunan bağ evlerinde şömineleri yakıyor. Mangallarını burada yapan vatandaşlar şehir ortamında piknik yapma imkanı bulmuş oluyor. Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı, şehir yaşantısının ve iş hayatının insanları tatile ve pikniğe gitmekten alıkoyabildiğini söyledi. Bunun için nostalji bahçelerinde pikniğe gidemeyen ailelere piknik yapabilme imkanı sunduklarını ifade


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :