Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
15.03.2012 - 13:16
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hükümet zulmedenin yanında yer alıyor

Saadet Partisi İl Başkanı Selman Esmerer, Hükümet'i insanlık ayıbına karşı geleceği yerde, onlara destek olmakla suçladı

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanlığı'nın, ilçe teşkilatlarında yürüttüğü 'Halkla Kucaklaşma' programlarının 3'üncüsü, Bağcılar'da gerçekleştirildi. Sabah namazı ile başlayan ve geç saatlere kadar süren kahvaltılı  toplantıya İl Başkanı Selman Esmerer,  İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Saadet Partisi Bağcılar Teşkilatı'ndan çok sayıda partililer, ilçe muhtarları, sivil toplum örgütleri ve yerel medya temsilcileri katıldı. Konuşmasına siyasi gündemi değerlendirerek başlayan Selman Esmerer, şunları söyledi:

HAKTAN YANA DEĞİLLER

Bugün dünyadaki yaşananlar, insanlığı adeta üçüncü dünya savaşına doğru sürüklüyor...  Buna karşılık bugünkü idareciler haktan yana değil de kuvveti üstün tutan batılılardan yana bir idare sergiliyor. Hükümet, İsrail’in güvenliği için İran’a karşı Malatya’ya Amerikan füze kalkanları kurulmasına müsaade ediyor. Ortadoğu coğrafyasında yaşanan insanlık ayıbına karşı müttefiklerimiz diyerek zulmedenlerin yanında yer alıyor. Ülkemizin huzurunu bozan terör belasını kurutacak adımları atmıyor. Ülkemiz borç batağı eşiğinde herhangi bir tedbir alınmıyor. Gün geçtikçe zengin daha zengin, fakir daha fakir hale geliyor, tedbir almıyor. Bir Ergenekon tutturmuş yıllardır halkı bununla oyalıyor. Bunlar, bu ülke insanına yapılacak en büyük kötülüklerdir. İslam coğrafyasına karşı yapılan en büyük ayıptır. Yetmiyormuş gibi Milli Görüş değerleri üzerinden siyaset üretiyor. Milli Görüşçü olmak bedel ödemek demektir. Milli görüşçü olan Erbakan gibi bedel ödemektir. Siz bu güne kadar hangi bedeli ödediniz?”

 

 

SORUNLARI BİLİYORUZ,  ÇÖZECEĞİZ

 

Selman Esmerer, yerel yönetimlerle ilgili muhtarların ve STK yöneticilerinin sorunlarının ne olduğunu da çok iyi bildiklerini ve bütün bu olumsuzlukların ancak Saadet Partisi’nin genel ve yerel anlamda iktidar olmasıyla çözüleceğini söyledi.

Halkla kucaklaşma programı muhtarlar, STK yöneticileri ve yerel medya mensuplarına verilen kahvaltının arkasından akşama kadar Bağcılar’ın en işlek caddelerinde esnaf ziyaretleriyle devam etti. Akşam saatlerinde Bağlar Mahallesi'nde bulunan Trakyalılar Derneği ve Demirkapı Mahallesi'ndeki Milli Görüş Lideri Erbakan’ın sadık dostu Hacı Şaban Efendi Dergahı ziyaret edildi. Daha sonra on bir mahallede düzenlenen ev sohbetleriyle program son buldu.

 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :