Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
24.03.2012 - 10:48
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bağcılar'da yaşlıların bowling heyecanı

Bağcılar Belediyesi'nin düzenlediği Yaşlılar Haftası etkinliğinde dedeler ve nineneler torunlarıyla birlikte Forum İstanbul'da Magic İce Buz Müzesi'ni gezdi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar
BAĞCILAR Belediyesi’nin düzenlediği Yaşlılar Haftası etkinliğine torunları ile birlikte katılan dedeler ve nineler Magic İce Buz Müzesi’ni gezdi ve Bowling oynadı.

Bağcılar Belediyesi “Yaşlılar Haftası” dolayısıyla, dedeler ve nineleri torunları ile bir araya getirerek, Forum İstanbul'a gezi düzenledi. Osmanlı ve Türk tarihinin buza yansıtıldığı tarihi sergi alanı olan, eksi 5 derece ısıya sahip Magic İce Buz Müzesi'ni özel elbiseler giyerek torunlarıyla el ele gezen yaşlılar, daha sonra onlarla birlikte Bowling oynadılar.

BAŞKAN ÇAĞRICI'DAN PLAKET

Kadınlar ve erkekler olmak üzere ayrı kategorilerde gerçekleştirilen Bowling Turnuvası, kıyasıya bir mücadeleye sahne oldu. Turnuva sonunda, erkeklerde İbrahim Kuruçay birinci olurken, kadınlarda Nurhan Sağlam rakiplerini geride bırakmayı başardı.

Turnuvada dereceye girenlere plaket veren Bağcılar Belediye Başkanı Lokman Çağırıcı,Tüm yaşlılarımızın ‘Yaşlılar Haftası’nı tebrik ediyorum” dedi. 80 kişinin katıldığı gezide yaşlılar torunlarıyla birlikte güzel bir gün geçirdi. 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :