Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
21.07.2014 - 08:45
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bahçelievler’de çocuklara bayram hediyesi

Bahçelievler Belediyesi, 1.000 çocuğa aileleriyle birlikte Ramazan bayramı hediyesi verdi. Aile Destek Evi, yardıma muhtaç ailelere giysi ve ayakkabı yardımı yaptı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

RAMAZAN Bayramı’nda çocukların mutluluğu için yola çıkan Bahçelievler Belediyesi, aileleriyle birlikte onlara elbise ve ayakkabı hediye ederek şimdiden bayram coşkusunu yaşattı.

Bahçelievler Belediyesi Aile Destek Evi, Ramazan Bayramı öncesi yaklaşık bin çocuk ve 500 anneye yeni giysi hediye ederek bayram sevinci yaşattı.

Bahçelievler Belediyesi’nce oluşturulan ve her ay yardıma muhtaç yaklaşık 2 bin kişiye hizmet verme kapasitesine ulaşan Bahçelievler Aile Destek Evi (BADE) tarafından, Ramazan Bayramı öncesi bin çocuk, ve 500 yetişkine  diğerleri yetişkin olmak üzere yaklaşık bin 500 kişiye ayakkabı ve giysi hediye edildi.

HAYIRSEVERLERE TEŞEKKÜR ETTİ

Bayram öncesi, ihtiyaç sahibi ailelere bir nebze olsun destek olmak istediklerini belirten Bahçelievler Belediye Başkanı Osman Develioğlu “Toplumsal ve sosyal dayanışmanın güzel örneklerinden birisi de sevgileri paylaşmaktır. Hayırsever işadamlarımız ve halkımızın desteği ile oluşturulan Aile Destek Evi’miz giysiden, eşyaya, muhtaç ailelerimize desteğini arttırarak sürdürüyor. Gönlünde sevgiye yer açan hayırsever vatandaşlarımıza çocuklarımız adına teşekkür ediyoruz” dedi.

Öte yandan, ayakkabı, pantolon, etek, t-shirt, iç çamaşırı ve gömlekten oluşan, kişi başına en az 6 parça olan giysi yardımlarının hayırsever işadamlarının desteğiyle gerçekleştirildiği ve dağıtımın Ramazan sonuna kadar devam edeceği bildirildi.

Günlük gazete manşetleri TIK’la

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :