Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
29.11.2013 - 08:11
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Avrasya’nın en büyük bitki ve peyzaj fuarında çiçek şov

Avrasya’nın en büyük Bitki ve Peyzaj Fuarı İstanbul’da başladı, Çiçeğin Başkenti olan Bayındır çiçekleri uluslararası fuar Flower Show ne zaman, nerede başladı, ne zamana kadar açık olacak?

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

ÇİÇEĞİN  Başkenti Bayındır'ın birbirinden güzel çiçekleri uluslararası bir fuarda görücüye çıktı. Avrasya'nın en büyük bitki ve peyzaj fuarı Flower Show Türkiye, kapılarını törenle açtı. Yeşilköy’deki İstanbul Fuar Merkezi’nde açılan fuara İstanbul Büyükşehir Belediyesi Başkanı Kadir Topbaş, Bayındır Belediye Başkanı Mehmet Kertiş, Ak Parti İlçe Başkanı Uğur Demirezen, Bayındır İç ve Dış Mekan Süs Bitkileri Üretici Birliği (SÜSBİR) Başkanı Mehmet Çıplaklı, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Park Bahçe ve Yeşil Alanlar Daire Başkanı Mehmet İhsan Şimşek ile çok sayıda fuarı gezmek için gelen yerli ve yabancı ziyaretçi katıldı.

GÖNÜLLÜ CEO'SUYUM

Bayındır Belediye Başkanı Mehmet Kertiş, fuarla ilgili konuşmasında;’’Bayındır’lı çiçekçimize göreve geldiğimizde bir sözümüz vardı. Çiçek üreticimize yeni pazarlar bulunmasında ve çiçekçiliğimizin tanıtılmasında ceo’luk yapmak için çalışacağım demiştim. O sözümü tutuyorum. Dünya kenti olan İstanbu’da yapılan bu fuar Türkiye’nin en büyük çiçek fuarının olması yanında, yurtdışından çiçekçilik ve süs bitkileri ilgili uğraşan profesyonelleri bir araya getiren fuardır. Bizlerde fuarda belediyeler, peyzaj ve inşaat firmaları ve yurtdışından gelen firmalarla görüşmelerimiz olacak. Fuarın Bayındır için bereketli geçmesini diliyorum’’ dedi.

BAYINDIR'I DÜNYA TANIYOR

2012’de 18 ülkeden 302 katılımcının fuara Bitki ve peyzaj sektörüne yönelik 24.000 m2 büyüklüğe sahip İstanbul Flower Show 2013 fuarında Bayındır SÜSBİR de stand açtı. Ziyaretçilerin yoğun ilgi gösterdiği standda belediyeler firmalarla satış görüşmeleri yapıyor.

SÜSBİR Başkanı Mehmet Çıplaklı, "Türkiye’nin en büyük çiçek fuarında stand açtık. Standımıza yerli ve yabancı ziyaretçilerin yoğun ilgisinden dolayı memnunuz. Amacımız Bayındır’ın ismini dünyaya duyurmak ve çiçek üreticimize yeni pazarlar bularak, daha fazla çiçek satışını gerçekleştirmek istiyoruz’’ dedi. 2012’de 18 ülkeden 302 katılımcının olduğu fuar, bitki ve peyzaj sektörüne yönelik 24.000 metrekare sergi alanına sahip bulunuyor. Fuar 1 Aralık 2013’e kadar İstanbul Fuar Merkezi’nde açık kalacak.

Ömer Çelik'in Ahmet Kaya ile Yılmaz Güney ziyareti TIK'la

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :