Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
06.12.2013 - 19:23
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ucuz altın çadırı nerede açıldı?

Bir firma ucuz altın günleri düzenledi. Altın çadırı kuruldu, önünde uzun kuyruklar oluştu. Çadırda 10 bin liradan 230 bin liraya kadar çok sayıda ürün bulunuyor

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

İSTANBUL’ da bir altın firmasının bu yıl dördüncüsünü düzenlediği altın çadır günleri Yenibosna’da kapılarını açtı. Çadırda 10 TL’den 230 bin TL’ye kadar çok sayıda ürün bulunuyor. Çadıra vatandaşlar da yoğun ilgi gösterirken, yoğunluk nedeniyle uzun kuyruklar oluştu. Kapıda bekleyen güvenlik görevlileri, kuyruk oluşturan vatandaşları gruplar halinde içeri aldı.

Firmanın mağazalar koordinatörü Aytaç Demir, altın çadırının dördüncü yılına özel dört ilde aynı anda çadır günleri düzenlediklerini belirterek, “Bu yıl çadır günlerini İstanbul, Ankara, Adana ve Eskişehir’de aynı anda gerçekleştiriyoruz.

Ürün çeşidini 100 bin çeşide çıkarttık. Çadırlara gelen müşterilerimiz bütçelerine beğenilerine göre ürünler alarak mutlu şekilde çadırdan ayrılıyorlar.10 TL’ye de ürünümüz var 230 bin TL’ye de pırlanta gerdanlığımız var. Çadırlarımıza gelerek ben bütçeme göre ürün bulamadım diyen müşterimiz yok” dedi.

Yüksekova karıştı TIK'la

 

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :