Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
04.07.2012 - 11:06
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Bakırköy'de bıçaklı dehşet anları-VİDEO

Bakırköy’de iki grup arasında çıkan kavgada 2 kişi bıçakla yaralanırken, olay güvenlik kamerasına yansıdı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Olay, geçtiğimiz hafta Ataköy 6. Kısım’da faaliyet gösteren bir alıveriş merkezinin önünde meydana geldi. Burada vale hizmeti veren görevlilerle gençler arasında yan bakma meselesi yüzünden başlayan tartışma kavgaya dönüştü.

Çıkan bıçaklı kavgada 2 kişi yaralanırken olay sırasında yaşanan dehşet dolu anlar ise bir işyerinin güvenlik kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi.
İddiaya göre; ikiz kardeşler Tolga ve Talha Özcan ve arkadaşları Erdi Çetinkaya çıkışta alışveriş merkezinin otopark görevlileriyle yan bakma meselesi yüzünden tartışmaya başladı. Çıkan tartışma bir anda büyüyerek bıçaklı kavgaya dönüştü. Yaşanan kavgada Tolga Özcan otopark çalışanları tarafından önce darp edildi ardından da kalp hizasının altından ve boğazından bıçaklandı. Çıkan kavgayı ayırmak ve kardeşine yardım için gelen Talha Özcan’da otopark görevlileri tarafından bıçaklandı.

Yaşanan dehşet dolu anlar alışveriş merkezinin güvenlik kameraları tarafından anbean görüntülendi.
Kavgada ölümden dönen Tolga Özcan “Ben yolda yürürken burada çalışan biri bana ‘ne bakıyorsun’ dedi ve vurmaya başladı, bende ona karşılık verdim. Bir başka arkadaşı gelerek bana bıçak sallamaya başladı ardından valeler geldi. Valelerden biri tuttu diğerleri vurmaya başladı ben bir an kaçarak aşağıya kardeşimin yanına indim bana yardım etsinler diye ama bu sefer kardeşimi de yaraladılar” dedi.
Kardeş Talha Özcan ise “benim ağabeyim burada iki sene bir mağazada çalıştı ve böyle bir olay yaşanmamıştı. 10-15 kişi birden bize saldırdılar. Ağabeyimi ve beni bıçakladılar” diye konuştu. İki kardeşin yaralanması bir kişinin de darp edilmesi ile sonuçlanan olayla ilgili başlatılan soruşturma sürüyor.
Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :