Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
30.07.2013 - 16:38
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

İşadamı Ali Fatinoğlu CHP adayı

Sanayic Ali Fatinoğlu, 2 bin kişinin katıldığı bir basın toplantısıyla, CHP’den aday adaylığını açıkladı. Fatinoğlu, ilçeyi daha yaşanılır bir hale getirmek için projelerini anlattı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

SANAYİCİ-İşadamı Ali Fatinoğlu, Bakırköy Belediye Başkanlığı için aday adaylığını, basın toplantısıyla açıkladı. Yaklaşık iki bin kişinin katıldığı basın toplantısında Fatinoğlu, kendisinin Bakırköy’de doğup büyüdüğünü ifade ederken “Bakıköy’ün içinden, kalbinden gelen, çocukluk ve gençlik yıllarını Bakırköy’ün havası ile geçiren bir Bakırköy aşığıyım” dedi.

İLÇEYİ DAHA YAŞANILIR HALE GETİRECEĞİM

Yerel Seçimler yaklaştıkça partilerin aday adayları yavaşa yavaş çıkmaya başladı. CHP’de arka arkaya gelen başvurulara İşadamı Ali Fatinoğlu da katıldı. CHP’den Bakırköy Belediye Başkan Aday Adaylığı’nı yaklaşık 2 bin kişini katılımıyla gerçekleştirdiği bir basın toplantısıyla açıklayan Sanayici Fatinoğlu, ilçeyi daha yaşanır bir hale getirmek için projelerini anlattı. Ali Fatinoğlu şunları söyledi:

BELEDİYEYİ İKİNCİ EVİNİZ YAPACAĞIM

‘‘Türkiye’nin dünyaya açılan kapısı olması yanında, Avrupalının da ilk olarak gördüğü bir kent olması açısından çok önemli bir yeri olan Bakırköy’ü bir Türkiye modeli haline getirmek için belediye başkanlığına aday oldum. Bakırköy Belediyesi ve ilgili kurumların kapılarını yurttaşlarımıza ardına kadar açmak için bu göreve talibim. Bakırköylü artık bizlerle görüşmek için kuyruk beklemeyecek. Akıllı ve çevreci binalarla doğal dengeyi koruyup belediyeyi sizlerin ikinci bir evi haline getireceğim. 7 gün 24 saat kapımı çalan her Bakırköylüye ‘hoş geldin’ diyeceğim. Sınıf farkını ortadan kaldıracak bir yapı için adaylığımı açıkladım.”

GÜNLÜK GAZETE MANŞETLERİ -TIK'la

 TÜRKİYE VE DÜNYA'da GÜNÜN HABERLERİ- TIK'la

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :