Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
11.11.2013 - 20:43
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başkan Yardımcılığı yapan Recep Kırpat Başkanlığa aday

Bayrampaşa Belediye Başkan yardımcılığı yapan Recep Kırpat artık Başkan olarak hizmet vermek için AK Parti İlçe Başkanlığı’na kalabalık bir destek grubuyla giderek başvurusunu yaptı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

BAYRAMPAŞA Belediye Başkan Yardımcılığı ve Meclis Üyeliği yapan AK Parti il Genel Meclis Üyesi Recep Kırpat, 2014 Yerel Seçimleri için Bayrampaşa AK Parti’den Belediye Başkan Aday Adayı oldu. Bayrampaşa kaymakamlığı önünde kendisini destekleyen yaklaşık 400 kişi ile buluşup İlçe Başkanlığı’na yürüyüş gerçekleştiren ve burada İlçe Başkanı Cemil Yıldız’a sevenlerinin tezahüratları eşliğinde adaylık dosyasını teslim eden Kırpat, hizmet için yola çıkıyoruz dedi.

RECEP KIRPAT KİMDİR

Evli ve 3 çocuk babası Recep Kırpat, 1964 yılında Tekirdağ’da doğdu. İlkokulu Gaziosmanpaşa’da, Orta ve Lise tahsilini Gaziosmanpaşa İmam Hatip Lisesi’nde, Lisans tahsilini Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. Aynı Üniversitede ‘’Konstrüksiyon ve Makine İmalatı’’ dalında Yüksek Lisans yaptı. İş hayatıma özel sektörde 4 yıl yöneticilik yaparak başladı ve 1994 yılında mühendislik alanında kendi şirketini kurdu. Halen bu şirkette ticari faaliyetlerine devam etmektedir.

1998 yılında aktif siyasete atıldı. 1999 yılında meclis üyesi seçilerek, Bayrampaşa Belediyesi’nde başkan yardımcısı olarak görev yaptı. Ak Parti Bayrampaşa İlçe Başkanlığı’nın kuruluşu aşamasında Kurucu İlçe Yönetim Kurulu ve İcra Kurulu Üyesi olarak, Yerel Yönetimler ve Sosyal İşler Birim Başkanlığı görevlerinde bulundu.

2007 yılı genel seçimlerinde Bayrampaşa SKM başkanlığı, 2011 yılı genel seçimlerinde 2. Bölge SKM Program Sorumlusu olarak görev yaptı. 2009 yılından itibaren İstanbul İl Genel Meclis Üyesi, Ak Parti Grubu Yönetim Kurulu Üyesi ve 2. Bölge Sorumlusu olarak siyasi hayatına devam etmektedir.

CHP Tozduman TIK'la

 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :