Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
24.06.2014 - 10:31
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

7 renk 7 iklim Bayrampaşa Şehir Parkı’nda bir araya geldi

Bayrampaşa Belediyesi Türkiye’nin sanatsal ve kültürel çeşitliliğini 7 İklim 7 Renk Kültür Şenliği’nde bir araya getirdi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

TÜRKİYE ’nin sanatsal ve kültürel zenginliğini gözler önüne seren Şenlik, Bayrampaşa’da Batı Karadeniz gecesiyle noktalandı. Bayrampaşa Belediyesi Türkiye’nin sanatsal ve kültürel çeşitliliğini 7 İklim 7 Renk Kültür Şenliği’nde bir araya getirdi. Türkiye’nin tüm renklerini, sanatsal ve kültürel değerlerini Bayrampaşa’da buluşturan “7 İklim 7 Renk” kültür şöleni, Batı Karadeniz gecesi ile sona erdi.

Bayrampaşa Şehir Parkı’nda İsmail Türüt konseri ile başlayan “7 İklim 7 Renk” Kültür Şöleni, Hasan Yılmaz konseri ile sona erdi. Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner’in ev sahipliğinde düzenlenen Batı Karadeniz gecesine belediye başkan yardımcıları, dernek başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

10 GÜNLÜK RENKLİ GECELER

10 gün süren 7 İklim 7 Renk Kültür Şöleni boyunca Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu, Marmara, İç Anadolu ve Orta Karadeniz, Güneydoğu Anadolu, Rumeli ve Batı Karadeniz geceleri düzenlendi.

Ulusal ve yöresel sanatçıların sahne aldığı, halk oyunlarının oynandığı, açılan stantlarda illerin tanıtımlarının yapıldığı gecelerde Bayrampaşalılar, omuz omuza, gönüllerince eğlendi. Bayrampaşa’da birlik, beraberlik, dostluk ve kardeşlik mesajları verildi.

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :