Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
14.02.2014 - 11:55
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Hatay İş Adamları ve Bürokratları Derneği Beşiktaş Adaylarını Ağırlıyor

Hatay İş Adamları ve Bürokratları Derneği HATİAB Beşiktaş Belediye Başkan Adayları ile bir araya gelerek çalışmaları ve projeleri hakkında bilgi alıyor siyasi parti adaylarını tanıyor

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

HATAY  İş Adamları ve Bürokratları Derneği (HATİAB ) yaklaşan 30 Mart Yerel Seçimler nedeniyle, siyasi partilerin Beşiktaş Belediye Başkanlığı’na aday gösterilen isimlerle bir araya gelerek bölge için projeleri ve çalışmaları hakkında bilgiler alıyor.

Bölge adaylarının tanınması ve hedeflerinin belirlenmesi amacıyla ilk toplantı, HATİAB’ın Beşiktaş Genel Merkez’inde, AK Parti Beşiktaş Belediye başkan Adayı Zeynel Abidin Okul ile gerçekleştirildi.

Toplantıya bie heyet ile gelen Zeynel Abidin Okul, once kısa bir özgeçmişi hakkında bilgiletr verdikten sonar, Beşiktaş için hizmetlerini, projelerini ve hedeflerini anlattı.

Toplantıya, AK Parti İlçe Yöneticileri, HATİAB Genel Başkanı Türk Tayvan, İş Konseyi Başkanı İbrahim Güder, Yüksek İstişare Heyeti Başkanı Üysen, Group Başkanı Nuri Üysen, HATİAB Genel Başkan Yardımcıları Hatay Medeniyetler Sofrası sahibi İsmail Özdemir, Hedef Lojistikkin A.Ş. Genel Müdür Gökhan Ergüner, Sanayici İlhan Türkmani, BBDK Baş murakıbı Mehmet Tahir Özsoy, Üsküdar Devlet Hastahanesi Başhekimi Op. Dr. Recep Aydın,

Yönetim Kurulu Üyeleri Enerji Bakanlığı E. Müsteşarı Prof. Dr. Ahmet Gökçen, Türk Kızılayı Genel Başkan Vekeili Prof. Dr. Sefa Saygılı, Av. Mehmet Yusuf Burak, Av. Mehmet Denizoğlu, Eğitimci Coşkun Güler, Av. Berna Bulgurcu, Ali Şahin, Genel Sekreter Kubilay Aydin ve HATİAB üyelerimiz ile HATİAB gönüllüleri katıldı.

HATİAB Üyesi ses sanatçısı Bahar Türkkan da, birbirinden güzel şarkılarıyla geceye renk kattı.

Günlük gazete manşetleri TIK'la

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :