Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
15.07.2014 - 09:01
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Beşiktaş Belediyesi’nden öğrenciye staj ve burs desteği

Beşiktaş Belediyesi öğrencilere staj ve burs desteği sağlıyor. Şişli meslek Yüksekokulu ile anlaşma imzalandı. Beşiktaş Belediyesi staj ve bursundan hangi öğrenciler yararlanacak?

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

BEŞİKTAŞ Belediyesi’nden öğrencilere belediyede staj yapma ve karşılığında da burs alma hakkı getirildi.

Beşiktaş Belediyesi ile Şişli Meslek Yüksekokulu arasında imzalanan işbirliği protokolü ile öğrencilere, staj ve burs desteği sağlandı.

Belediye Başkanlık Binası’ndaki imza törenine Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar, Şişli Meslek Yüksek Okulu Rektörü Aynur Aydın, akademisyenler, öğrenciler katıldı. İmzalanan protokolle meslek yüksekokulunda bankacılık, sigortacılık, adalet, fizyoterapi, radyoterapi ve anestezi bölümlerinde okuyan öğrenciler stajlarını başkanlık binasında yapabilme şansını yakaladı. Aynı zamanda Başkan Hazinedar, öğrencilerin staj karşılığı burs alacağını söyledi.

GENÇLERİMİZİ GELECEĞİNİ PLANLIYORUZ

Bütün üniversitelerle işbirliği protokolü yapmak istediklerini söyleyen Rektörü Aynur Aydın “Bölümleri ve branşları ve Beşiktaş’ın taleplerine uygun öğrenciler olması münasebetiyle belediye olarak Şişli Meslek Yüksekokulu yetkilileriyle bir protokol imzaladık. Beşiktaş İstanbul’un kalbi dolayısı ile çok fazla sayıda kalifiye elemana ihtiyacı da var. Bu proje ile özellikle 4 yıllık okullardan değil meslek liselerinden ve meslek yüksekokullarından özel elemanlar yetiştirmeyi hedefliyoruz. Biz staj imkanında aracılık yapıyoruz, burs veriyoruz. Bu protokolle öğrencilerin geleceğini birlikte hazırlıyoruz’’ dedi.

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :