Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
22.06.2013 - 15:31
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

CHP Beykoz'da Yerel Seçim heyecanı

2014'teki Yerel Seçim çalışmalarına hız veren CHP Beykoz'da Prof. Dr. Hüseyin Öztürk, Devrim Altıntaş, Aydın Düzgün ve Nafiz Ünlü, Beykoz CHP için aday adaylıklarını açıklayan ismlerden oldular.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Yerel Seçimler'e yaklaşık 10 ay kala Cumhuriyet Halk Partisi'nde ilçe aday adaylıklarını açıklayan isimler belli olmaya başladı.  Bu ilçelerden biri de Beykoz.  Prof. Dr. Hüseyin Öztürk, Devrim Altıntaş, Aydın Düzgün ve Nafiz Ünlü, Beykoz CHP için aday adayları arasında adı geçenler.  

İDDİALAR AKP'Yİ YIPRATTI

Beykoz Belediyesi  hakkında zaman zaman yolsuzluk iddiaları gündeme getirilmiş, ardından çete soruşturmaları kapsamında gözaltılar gelmişti. Beykoz CHP İlçe Başkanı Hızır Yılmaz, İGDAŞ'a ödenmesi gereken paraların ödenmeyerek, birilerinin cebine aktarıldığını iddia ediyordu.

İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, tehditle çek-senet tahsilatı yapıldığı iddiaları üzerine düzenlediği operasyonla aralarında Beykoz Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Baki'nin de bulunduğu 38 kişiyi gözaltına almıştı. Baki daha sonra serbest bırakıldı.

HALKINA KÜSKÜN BAŞKAN

 Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile ilçe halkının arası, Çelikbilek'in, hakarete varan sözleri nedeniyle açılmıştı, ayrıca giyiminde bir Başkan'a yakışmayacak tarzda özensiz davrandığı söyleniyordu.  Yayınlarımız üzerine Çelikbilek, gravat takmaya başladı, sık sık halkla bir araya gelerek gönül almaya başladı.

GÜNCELPOSTA ile GAZETE 1453'te bütün bu iddialara birinci sayfamızda yer vermiştik . Bu olumsuzlukların ardından Beykoz'da AKP'nin oy kaybına uğrayacağını hesap eden CHP kurmayları bu ilçeye ayrı bir önem gösteriyorlar. Bu nedenle CHP Beykoz'da bir taraftan teşkilat çalışmaları hızla devam ederken, diğer taraftan da adaylar birer birer ortaya çıkıyor.

 

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :