Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
06.02.2014 - 12:28
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

MHP’nin Beykoz Belediye Başkan Adayı kim oldu?

Milliyetçi Hareket Partisi’nin CHP ile büyük çekişmelere neden olan Beykoz Adayı sonunda MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin istediği Alaattin Köseler oldu.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

BEYKOZ Belediye Başkanlığı için Milliyetçi Hareket Partisi ile adı anılan Alaattin Köseler için Cumhuriyet Halk Partisi’nin çabaları fayda etmedi. MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin de ısrarla istediği Alaattin Köseler son noktayı koydu ve CHP İle bağları kopararak Beykoz Belediye Başkanlığı’na MHP’den katılma kararı verdi. Alaattin Köseler’in Beykoz halkı tarafından çok tutulduğu ve çalışmaları nedeniyle bölge halkının sevgisini kazandığı ifade ediliyor.

DEVLET BAHÇELİ ONAYLADI

Dost Beykoz’un özel haberine göre, CHP Milletvekillerinin yoğun baskısına rağmen geri adım atmayan Alaattin Köseler kararını verdi.Köseler, bugün  MHP İl Başkanlığı’nda 3,5 saat süren bir toplantı yaptı. Toplantı sonunda MHP’ye üye olarak CHP defterini kapatan Köseler’in Adaylık başvurusunu yaptığı ve adaylığının Genel Başkan Devlet Bahçeli tarafından onaylandığı bildirildi.

MİLLETVEKİLLERİ BASKISI TUTMADI

Bu gelişme ile Köseler’in önümüzdeki günlerde görkemli bir törenle MHP Beykoz Belediye Başkan Adaylığını ilan edeceği kesinleşti. CHP Milletvekillerinin MHP’den aday olmaması yönünde tüm dinamiklerini devreye sokmalarına rağmen geri adım atmayan Alaattin Köseler ile ilgili MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, “ben Beykoz’da Alaattin Köseleri istiyorum” diyerek tartışmalar son noktayı koyduğu bildirildi.

ROZET BAŞKAN BAHÇELİ’DEN

Köseler’e MHP rozetini bizzat Genel Başkan Devlet Bahçeli’nin Beykoz’a gelerek takacağı öğrenilirken, o törende gövde gösterisi yapmaya hazırlanan MHP’nin Köseler’in Belediye Başkan Adaylığını da ilan edeceği öğrenildi.

Fatih Terim futboldan anlamaz TIK'la

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :
Ayşegül Yaman 2014-02-06
Hayırlı olsun
oylar alattin abiye beykoza hayırlı uğurlu olsun Beykozlu 2014-02-06
Hızır Yılmaz'a soğuk bir bardak su
Alattin Köseler, MHP'den aday olursan Hızır Yılmaz şimdiden soğuk bir bardak su içsin