Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
02.04.2014 - 19:39
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’ten tarihi başarı

1984 yılında belediye olan Beykoz’da ilk defa Yücel Çelikbilek üst üste 2. Kez Belediye Başkanı seçilerek bir ilke imza attı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

BEYKOZ, 30 Mart Yerel Yönetim seçimlerinde bir ilke imza attı. 1984 yılında belediye olan Beykoz, siyasi tarihinde ilk kez bir belediye başkanını üst üste seçerek bir ‘ilk’e de imza atmış oldu.

Beykoz’un her dönem farklı bir parti ya da bir belediye başkanıyla yönetildiğini, bundan dolayı da istikrarın yakalanamadığını vurgulayan Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, şunları söyledi:

VATANDAŞLARIMIZ BİR İMKAN DAHA VERDİ

“Beykoz siyasi tarihinde bir ilk’i yaşayarak, üst üste bir partiyi üç kez, bir belediye başkanını ise iki kez seçti. Beykoz olarak en önemli sorunlarımızın başında gelen 2B, tapu gibi mülkiyet sorununu bu istikrarla çözdük. Başlattığımız, ilçemizin vizyonunu değiştirecek, geliştirecek vizyon projelerimizi tamamlamak için vatandaşlarımız bir imkan daha verdi.

Biz de halkımızdan aldığımız güçle, projelerimizi tamamlayacağız. 10 bini aşkın vatandaşımıza istihdam imkanları sağlayacağız. Yeni otoparklarla trafik sorunumuzu minimuma indireceğiz. 30 Mart seçimlerinde halkımız sağduyulu davrandı. Ortamı bulanıklaştıranlara, farklı senaryolar geliştirenlere fırsat vermedi. Oyuna, sandığına sahip çıktı. Beykoz, vefasını, yapılan çalışmalarımıza, hizmetlere ve projelere güvenoyu verdi.

PROJELERİN KONUŞULDUĞU İLÇE

Bizler de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da emanete sahip çıkacak, verdiğimiz sözleri tek tek yerine getirmek için tüm gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz. Beykoz artık problemlerin değil, projelerin konuşulduğu bir ilçeye dönüştü. Şimdi sıra projelerin hayat bulmasına geldi. Binlerce insanımıza istihdam sağlayacak; Kanal Riva, Karlıtepe Mesire Alanı, Kılıçlı Film Platosu, Beykoz Arena, Küçüksu Mesire Alanı, Nikah Sarayı, Yeni Kültür ve hizmet binaları, Elmalı Kent Ormanı, Kapalı Pazar ve otoparkları, Çubuklu-Kanlıca Sahil Yolu Projesi başta olmak üzere, daha başka onlarca projemizle, Beykoz’un yeni dönemde çok daha farklı imkanlarla çehresinin değişmesini sağlayacağız.

Günlük gazete manşeti TIK’la

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :