Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
01.08.2014 - 09:16
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Yücel Çelikbilek Bayram’da mahalle mahalle bayramlaştı

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Ramazan Bayramı’nın iki gününü vatandaşlara ayırarak mahalle mahalle gezdi, iyi Bayram dii.leklerinde bulundu, sohbet ettİ

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

BEYKOZ Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Ramazan Bayramı’nın iki gününü ilçe halkına ayırdı, mahalle mahalle gezerek Beykozlularla bayramlaştı. Bayram’ın 2. ve 3. günlerinde mahalle mahalle gezen Başkan Çelikbilek, ilçe sakinleriyle bayramlaştı.

Bayram’ın ilk gününde de  Belediye Meydanı’nda gerçekleştirilen ‘Bayramlaşma’ töreninde ilçe halkıyla birlikte olan Başkan Yücel Çelikbilek,  Bayram’ın 2. ve 3. günlerinde mahalleleri  ziyarete geçti.  Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, belediye başkan yardımcıları, başkan danışmanları ve meclis üyelerinden oluşan heyet, ilçeyi mahalle mahalle dolaşarak vatandaşların bayramını kutladı.

BAYRAMLAŞMA  SAATLERİ

Bayramın ikinci gününde Arkboyu, Rüzgarlıbahçe, Zerzevatçı ve Değirmendere’de vatandaşlarla bayramlaşma düzenlendi. Etli pilav ve tatlı ikramının yapıldığı bayramlaşmalarda Başkan Çelikbilek, mahalle sakinleriyle sohbet etti, bayramlarını kutladı.

Başkan Yücel Çelikbilek, gezileri sırasında önünden geçtiği Beykoz Hayvan Barınağı’na da uğrayarak barınakta görevli personelle de bayramlaştı. Barınakta bulunan kulübeleri denetleyen Başkan Çelikbilek, çalışanlardan barınağın son durumu hakkında bilgi aldı.

Bayramın üçüncü gününde de Mahmut Şevket Paşa, Cumhuriyet, Polenezköy ve Çiftlik mahallelerinde bayram ziyaretinde bulunuldu, ikramlar yapıldı.  

Günlük gazete manşetleri TIK'la

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :