Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
26.08.2014 - 09:44
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Beykoz Kavacık trafik çilesi ne zaman bitecek?

Beykoz Belediyesi’nin sorunları çözecek projeler üretmemesi nedeniyle Beykozlular çile çekmeye devam ediyor. Kavacık trafiği de yıllardır sorun olarak bekliyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

ÇİLE, Beykoz halkının kaderi oldu. Beykozlular yıllardır sorunlar yumağında çile çekiyorlar. Hele Kavacık halkı, yaşanan trafik çilesinden bezmiş durumda. Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, sorunları çözecek projeler üretmediği gibi, İBB’nin getirdiği hizmetlerle gününü geçirmeye devam ediyor.

Bir türlü tamamlanamayan ve Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen Kavacık kavşak düzenlemesi de halen devam ediyor.

Kavacık halkı ve Beykozlular bir an önce buradaki çalışmaların tamamlanarak, trafiğin rahatlatılmasını bekliyor.

TRAFİĞİ RAHATLATACAK

Kavacık Meydanı’nda sürücülere sıkıntı yaşatan trafik sıkışıklığının, yeni yollar, kavşak ve çevre düzenlemesiyle sona ermesi bekleniyor.

Yılan hikayesine dönen istimlâk işlemlerinin ardından açılan yeni yollara asfalt serimi yapılırken, Karayolları Genel Müdürlüğü trafik sorununun kalıcı çözümü için başlatılan viyadük bağlantıları ve üst geçitlerin yapımı da tamamlandı. Yapılan trafik düzenlemesi kapsamında Kavacık Kavşağı tam tur dönüşe kapatılarak yeni yollardan alternatif geçişler verilecek, bunun yanı sıra tek yöne inen ve güzergâhı değişen yollar da olacak.

Günlük gazete manşetleri TIK’la

 


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :