Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
20.05.2016 - 12:16
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Ak Parti Beykoz İlçe Teşkilatı 120. Kez toplandı

AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı Mayıs ayı Danışma Meclisi Toplantısı’nı Prof. Dr. Necmettin Erbakan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirdi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Mehmet Dursun/Güncelposta-Toplantının Divan Başkanlığı’nı AK Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Zafer Aslan, Kadın Kolları İlçe Başkan Yardımcısı Sevgi Meydancı ve Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Mehmet Kurtuluş yaptı.


   
Toplantının açılış konuşmasını yapan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan: “Öncelikle bu veya benzeri salonlarda 120 kez bir araya geldik.120 kez burada bir ilçe başkanı vardı. Sizlerin sevgisi ve muhabbeti vardı. Yine böyle bir kalabalığın sevgisini ve ilgisini görmek bize ilerisi için güven veriyor. Bugün Türk siyasi tarihinde hiç bir partiye onun bir ilçe teşkilatına bu kadar süreklilik içerisinde toplanmak nasip olmamıştır”  dedi.

BASKICI DİYENLER KENDİLERİNE BAKSIN

Son zamanlarda partimize eleştiri getiren Almanlar birkaç gün evvel Cumhurbaşkanımız için ‘baskıcı, totaliter’ gibi ifadeler kullandı. Eski yönetimlerde Türkiye dışındakiler şuna alışmıştı; ordusu bir tarafa, emniyeti bir tarafa, hükümeti bir tarafa giden bir Türkiye vardı. Ama hamdolsun bugün istihbarat örgütleriyle, emniyet güçleriyle, hükümetiyle, milli ve yerli tüm siyasetçileri ile artık safları sıklaştırmış bir Türkiye var. Her şeye rağmen birileri ne karıştırmaya çalışırsa çalışsın AK Parti’nin yürüyüşü sürecektir. Bize baskıcı diyenler önce aynada kendilerine baksınlar. AK Parti ile ilgili senaryolar yazılmaya devam ediyor. Onun için çok dikkatli olmak, aramızda birliği, dirliği tekrar tekrar gözden geçirmek zorundayız.

ÜLKEYİ SEVEN HERKESE ÜÇ ŞEY DÜŞER…

Bu ülkeyi seven herkese düşen üç tane şey var: Birincisi birlik ve beraberlik.İkincisi çalışmak. Üçüncüsü istikrar  ve bunun etrafını koza gibi örecek olan diğer şeyde muhabbet. Bunlar sağlandığı takdirde başarıya ulaşılmaması imkansızdır. Beykoz teşkilatında dün olduğu gibi bugünde çalışmalarımızı bu bilinçle yapacağız” dedi.

Mustafa Gürkan’ın konuşmasının ardından AK Parti Beykoz İlçe Teşkilatı’nın son iki ayda yaptığı faaliyetler slayt gösterimi ile izlendi.

Partinin gündemi ve geleceğine ilişkin sorunlarınında konuşulduğu toplantıya, Ak Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek’in yanı sıra AK Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Sakız, Kadın Kolları İlçe Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler, Yönetim Kurulu Üyesi Elif Cankan Öksüz ve Leyla Deniz, Beykoz Belediye başkan yardımcıları Salim Öztürk ve M. Hanefi Dilmaç, belediye meclis üyeleri, yönetim kurulu üyeleri ile mahalle teşkilatları katıldı.

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :