Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
29.06.2016 - 18:31
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Beykoz AK Parti’den Vefa İftarı

Beykoz Ak Parti İlçe Başkanlığı teşkilat mensupları, adına verdiği ‘Vefa İftarında’ İBB Beykoz Koru Sosyal Tesislerinde toplandı.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

Mehmet Dursun/Güncelposta-Gecenin sunumunu başarılı bir şekilde yürüten Ak Parti Beykoz İlçe Başkan Yardımcısı Zafer Arslan, katılımlarından dolayı herkese teşekkür ederek, “Vefa” duygusuna vurgu yapan kısa alıntılar okudu.Teşkilat mensuplarının yoğun katılımıyla gerçekleşen iftar programı, İlçe Başkanı Mustafa Gürkan, Kadın Kolları Başkanı Gaye Zayıf, Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Güler ve İlçe Yönetim Kurulu Üyelerinin davetliler ile kapıda özel ilgilenmesiyle başladı.Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Kurucu İlçe Başkanı Ahmet Hulusi Batu, Eski İlçe Başkanlarından Salim Kararmaz ve Adem Sefer’in katıldığı programda,  Beykoz Belediye Başkan Danışmanlarından Muhammed Küçükkonuklar’ın Kur'an-ı Kerim Tilaveti okuması ile oruçlar açıldı.

MÜSLÜMANLARA ÇOK İŞ DÜŞÜYOR

Programın ev sahipliğini yapan AK Parti Beykoz İlçe Başkanı Mustafa Gürkan konuşmasında, “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından korunmamıza vesile olacak Ramazan ayının bugün 23. İftarını birlikte yapıyoruz. Ramazan ayı; birliktir, beraberliktir, kardeşliktir. Ramazan ayını ben biraz sır ayı olarak görüyorum. Bu ayda biraz kendi iç sesimize dikkat edersek; ağzımıza, kulağımıza dikkat edersek bugüne kadar hissetmediğimiz şeylerin farkına varacağız. Ramazan hamdolsun ki son birkaç yıldır ilçemizde ve ülkemizde çok daha farklı bir heyecanla kutlanmaya başlandı. Bu farkındalığın giderek daha maneviyat ve vefa yüklü olması için bütün Müslümanlara çok iş düşüyor. Allah bu sofralarda hep birlikle uzun yıllar kardeşlik içinde oruç açmayı nasip etsin.” dedi.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :