Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
21.03.2012 - 10:30
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Beykoz AK Parti gençlere önem veriyor

Belediye Başkanı Çelikbilek ile İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sağlam, gençlere hangi siyasi örnek verdiler?

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

BEYKOZ Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile AK Parti Beykoz İlçe Gençlik Kolları Başkanı Fatih Sağlam, AK Parti Ataşehir İlçe Gençlik Kolları Toplantısı'nda gençlerle bir araya geldi. Yoğun katılımın sağlandığı toplantıya Ak Parti Ataşehir İlçe Gençlik Kolları Başkanı Seçkin Koç’un yanı sıra Akparti Ataşehir İlçe başkanı Av.Nimetullah Topu ve çok sayıda teşkilat yönetimi katıldı.

SİYASİLER YAPILAN İŞLERLE ANILIR

Yücel Çelikbilek  gençlere geçmişten günümüze siyaset, gençlerin siyasetteki yeri ve önemini vurgulayan bir söyleşi yaptı. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın gençlik yıllarından bu güne gelen liderliği üzerine gençlere öğütlerde bulundu.Gençleri ülke ve dünya gündemini yakından takip etmelerini ve çevrelerindeki yaşanan olayları hakkında analiz yapmalarını önerdi.Ayrıca gençlere AK Parti'nin başlattığı siyaset akademisi programının öneminden bahsedip, siyasette makamların geçici olduğunu , insanların yaptıkları işlerle anıldığını anımsattı. Daha sonra Ak Parti'li gençlerin sorularını cevapladı.

Söyleşi  sonuna bir hatıra kalması niyetiyle "bolluk ve bereketi" simgeleyen bir minyatür, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Seçkin Koç tarafından Yücel'e takdim edildi.


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :