Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
07.04.2014 - 16:02
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na ziyaret

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu kendisini tebrike gelen Meclis Grubu’na, siyasi ayırım yapmadan herkese eşit hizmet götürüleceğini söyledi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

BEYLİKDÜZÜ  Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, yeni görevini tebrik etmek için ziyaretine gelen AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı Nevzat Demiröz ve yeni Meclis Grubu’nu makamında ağırladı.

Yeni görevini tebrik etmek amacıyla yapılan ziyarete, CHP Beylikdüzü İlçe Başkanı Yaşar Genç ve CHP yeni Meclis Grubu da katıldı. 

Beylikdüzü’nde yeni bir dönemin başladığını ifade eden Başkan İmamoğlu, herkese eşit mesafede yaklaşan bir yerel yönetim olacaklarının altını çizerek bu konuda siyasi partilere de önemli görev düştüğünü söyledi.

 BİRİFİNG VERİLECEK

 Meclis Grup Odaları için yeni bir düzenleme yaptıklarının bilgisini veren Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Grup odalarımız homojen bir yapıda olacak. Vatandaşımız dışardan baktığında rahatlıkla görebilecek. Geçmişte yaşadığımız sıkıntıları yaşatmayacağız. Bir arada oturup konuşacağız. Meclis gündemi size 2 gün önceden ulaşmayacak. Önemli konularda ilgili birimler mutlaka brifing vererek bilgi sahibi edecek” diye konuştu.

Meclis üyelerinin vatandaşın temsilcisi olduğunu hatırlatan Belediye Başkanı İmamoğlu, “Hiçbir meclis üyesi patron ya da idari amir değil.  Bu yönüyle doğru konumlandırmalarla hareket etmeli. Beylikdüzü’nü hep birlikte yöneteceğiz. Amacımız başarı olacak.  Kapımız her zaman açık olacak” şeklinde konuştu.

 Günlük gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :