Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
02.05.2014 - 13:49
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Başkan Ekrem İmamoğlu’na Ahmet Fatih Hatunoğlu ziyareti

Van İş Adamları Derneği Genel Başkanı Ahmet Fatih Hatunoğlu ve yönetim kurulu üyeleri, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’na nezaket ziyaretinde bulunarak, yeni görevinde başarılar diledi.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

BEYLİKDÜZÜ  Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Van İş Adamları Derneği (VİŞAD) üyelerini makamında misafir etti. Hayırlı olsun temennilerini ileten Dernek Genel Başkanı Ahmet Fatih Hatunoğlu, Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ile anlamlı birlikteliklere imza atacaklarını belirtti.

Beylikdüzü’nün artı değerlerinin de konuşulduğu görüşmede Belediye Başkanı İmamoğlu, “Niyetimiz sadece Beylikdüzü’ne değil, İstanbul’a örnek bir ilçe olmak. Beylikdüzü’ne güzel bir dönem yaşatacağımıza gönülden inanıyorum” şeklinde konuştu.

'GÜZEL BİR SAHİL AKSI OLUŞTURACAĞIZ'

Van İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu üyelerinin ilçenin sahiline vurgu yapmaları üzerine Ekrem İmamoğlu, daha işlek bir sahil aksı oluşturmak istediklerini, 2 km’ye yakın doğal bir plajın olduğunu ve bu alanı en verimli şekilde değerlendirmeyi planladıklarını kaydetti.

Kordon Teras ve Kordon Festival projeleri üzerine çalıştıklarını da belirten İmamoğlu, “Önemli projeleri hep beraber üreteceğiz” dedi ve dernek üyelerine nazik ziyaretleri için teşekkür etti.

Günlük gazete manşetleri TIK’la


Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :