Hava Durumu
Aranan Kelime : Aramayı Bitir
Site İçi Arama
21.06.2014 - 10:16
Y.Boyutu: 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto

Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu 25 yıllık planı hazırlıyor

Bölge iş adamları ve firma temsilcileriyle bir araya gelen Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ilçenin 25 yıllık kalkınma planını hazırlıyor.

Güncel Posta İstanbul'un Tarafsız Sesi
Yorum Ekle Tüm Yorumlar

BEYLİKDÜZÜ  Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, iş adamlarını ve çeşitli sektörlerde bölgenin önde gelen firma sahiplerini Beylikdüzü Belediyesi Kültür Merkezi’nde misafir etti.

Bölge iş adamlarının ve ekonomiye değer katan sektör firmalarının desteğiyle 25 yılın planı yapılacak.

Yeni bir ilçe Beylikdüzü’nü, her yönüyle tercih edilen ve yaşam enerjisi yüksek bir Beylikdüzü oluşturacaklarını vurgulayan Başkan Ekrem İmamoğlu, görüşmesi boyunca karşılıklı işbirliğinin önemine vurgu yaptı.

İlçenin 25 yılını planlayacaklarını belirten Başkan İmamoğlu, “Burada iş yapan dostlarımız, burayı dert edinirler. Eğitimi, çevreyi, sanatı, kültür ve sporu düşünürler. İlçenin hayrına olan her türlü faaliyetin içinde olurlar.

İş adamlarının sosyal faaliyetlere katkı sağlamaları çok önemli, hizmet yaparsanız Beylikdüzü değerlenir, bu da sizin hayatınıza, işinize katkı sağlar’’ dedi.

PROJELERLE İLÇE KALKINACAK

Beylikdüzü için hazırladığı projeleri anlatan Ekrem İmamoğlu, kent içi tasarım projesinin büyük bir çalışma olduğunu belirtti. İmamoğlu, Beylikdüzü’nde yeni bir çağ açmak için çalıştıklarını, bunun gerçekleşmesinde de herkesten destek beklediklerini söyledi.

Beylikdüzü’nün değerinin artması noktasında iş adamlarının görüşlerini dinleyen ve sorularını cevaplayan Başkan İmamoğlu, özellikle iş arayanların bölge firmaları tarafından istihdam edilmeleri hususunda işverenleri ve iş arayanları bir araya getirecek bir fuar düzenleyeceklerini ifade etti. İmamoğlu ayrıca Beylikdüzü’nün marka imajını doğru tanımlayacak girişimleri hızlı bir şekilde devreye sokacaklarını, 5 yıl içinde 5 yıldızlı 2 otel ve 2 üniversitenin projelendirileceğini söyledi.

Günlük gazete manşetleri TIK’la

 

Paylaş :
Bu Haberi Arkadaşına Gönder
Gönderen  Alıcı
Gidecek e-posta
       
YORUMLAR :